Saaremaa Unfiltered Vodka

Saaremaa Unfiltered Vodka

Saaremaa Unfiltered Vodka on viin kõige ehedamal kujul – söakas meistriteos, mis on valmistatud tänapäevaseid filtreerimistehnikaid kasutamata.

Saaremaa Unfiltered Vodka on limiteeritud koguses toodetud viin, mis on loodud selleks, et tunnustada vana head viinatootmise tehnoloogiat ja viina unikaalset maitset. Saaremaa Unfiltered tootmisel on kasutatud niivõrd kvaliteetset teravilja ja puhast töötlemata allikavett, et see ei vajagi filtreerimist. Viin on filtreerimata, et säiliks joogi puhas ja autentne maitse. Aus ja ehe vodka.

Filtreerimata viina ehe maitse

Parimate viinade omapära, samuti nende erinevus masstoodangust tuleneb sellest, kuidas on läbi viidud rektifitseerimine ja hilisem filtratsioon. Destillatsioon ja filtratsioon on niivõrd efektiivsed protsessid, et kõrvaldavad kõik lisandid, mis annavad heale viinale selle eripära. Filtreerimata viinas säilivad paremini joogi puhas unikaalne maitse ja iseloomuomadused. 

Parimate maitseomaduste tagamiseks soovitame serveerida puhtalt, temperatuuril + 4 kuni +6 °C ning eelnevalt sügavkülmikus hoitud viinapitsides.

  1. joogikultuur/Saaremaa-Vodka-Unfiltered-70cl-joogikultuur
    Saaremaa Unfiltered Vodka
    Saaremaa Unfiltered Vodka on ülipuhtast toorainest villitud algupärane viin, mis on valmistatud tänapäevaseid filtreerimistehnikaid kasutamata. Nagu vanasti.
    70 cl
    11,99 €

Ole kursis meie uudistega!


Joogikultuuri trendid, uued joogisoovitused ning kokteilide retseptid mugavalt sinu postkasti.

Liitu Joogikultuuri uudiskirjaga

Sisesta oma e-posti aadress