Sir Edward's Smoky Scotch Whisky 40% 70 cl

Laos
Toote ID
1022899
Sir Edward’s Smoky küpseb Speyside südames asuva viskikoja tammevaadis, kuni on saanud endale õrna merevaigukarva värvi ning peene turbase maitse.
Sir Edward’s Smoky valmistamisel on kasutatud suitsutatud turvast, mis annab viskile iseloomuliku suitsuse aroomi ja maitse.
13,99 €
19,99 € / l

Lisainfo
Tootetüüp Viski
Alkoholisisaldus (%vol) 40
Kaubamärk Sir Edward´s
Tootja Bardinet S. A.
Päritolumaa Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriik
Pakenditüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 70 cl
EAN 03012993059320
International Spirits Challenge 2022 - hõbemedal, IWSC 2022 - kuldmedal, World Whiskies Awards - hõbemedal, Whisky Masters 2021 – kuldmedal, IWSC 2021 – kuldmedal 98 punkti “Outstanding”.

Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu.

Enne kella 13.00 tehtud tellimused tarnitakse Tallinna ja Harjumaa piires järgmise tööpäeva jooksul. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.

Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.

Müügitingimustega palun tutvu lähemalt siin.

Maitses peen turbasuits, küpsed puuviljad ja tammevaadi nüansid.
Nautida puhtalt või jääga.
Aroom on suitsune, tunneb vaniljet ning puuviljaseid noote.
Traditsiooniliselt Single Malt viskides leiduv turbane nüanss lisab maitsele sügavust ja kompleksust ning muudab Sir Edward’s Smoky peene maitse veelgi jõulisemaks ja intensiivsemaks. Turbase viski valmistamiseks tuleb oder kõigepealt idandada ja siis aeglaselt kuivatada. Aromaatse buketi saavutamiseks toimub odra immutamine turbasuitsuga kuivamisprotsessi esimese 10 tunni jooksul. Edasise kääritamise, destilleerimise ja küpsemise käigus säilivad neid joovastavad lõhna ja maitse nüansid.
Toggle Nav