Sommeljee valik

Artiklid

 • Sommeljee valik 2017

  Tarvo Sarapuu on veinimaailmas olnud aastast 2006, olles töötanud parimates restoranides nii Eestis kui Soomes. Aastal 2009 omandas ta Eesti Sommeljeede Erakoolis Sommeljee taseme ning Eesti Parima Sommeljee konkursilt tuli Tarvo tagasi kõrge kolmanda kohaga. Tema kogemusele tuginedes oleme toonud Sinuni säravaimad pärlid meie veinivalikust – väärt kaaslased igasse hetke ja igale sündmusele.
 • Kuidas valida punast veini?

  Seistes poes veiniriiuli ees võib lai tootevalik silme eest kirjuks võtta. Kuidas leida oma maitsele sobivaim vein? Mida tähendavad erinevad terminid etiketil? Mis toitudega veine kombineerida?
  Neile ja mitmetele teistele küsimustele annab vastused Eesti parim sommeljee Kristjan Markii.
 • Kuidas valida valget veini?

  Seistes poes veiniriiuli ees, võib lai tootevalik silme eest kirjuks võtta. Kuidas leida oma maitsele sobivaim vein? Kuidas teha vahet kuival ja magusamal veinil? Mida tähendavad erinevad terminid etiketil? Mis toitudega veine kombineerida? Neile ja mitmetele teistele küsimustele annab vastused Eesti parim sommeljee Kristjan Markii.
 • Kuidas valida vahuveini?

  Eesti parim sommeljee Kristjan Markii on põnevas veinimaailmas töötanud juba pea 15 aastat. Selle aja sisse on mahtunud arvukalt võistlusi nii Eestis kui välismaal ning muidugi rohkelt tiitleid ja tunnustust. Järgnevas videoklipis tutvustab Kristjan Markii erinevaid vahuveine ning annab näpunäiteid, kuidas leida oma maitse järgi sobiv vahuvein.
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi