Tarapaca veinimõis
Tarapaca veinimõis

Tarapaca

Tšiilit peetakse unikaalseks veinitootmispiirkonnaks tänu oma isoleeritud asendile Vaikse ookeani ja Andide mäeaheliku vahel, mis pakub viinapuude kasvatamiseks suurepäraseid klimaatilisi tingimusi.
Tarapaca veinimõis
Tarapaca veinimõis

Viña Tarapacá loodi 1874.a. Tšiili ühe mõjukama ettevõtja, Don Francisco de Rojas y Salamanca poolt ning nimetati tema järgi algselt "Viña de Rojas". Don Fransisco kirg sai alguse Prantsusmaa nooblimate veinide eksportimisest, millest inspireerituna rajas ta Andide mäejalamile oma veiniaiad. 

Tarapaca veinimaja koduleht

Tarapaca veinimõis
Tarapaca lai veinivalik
Mitmed aromaatsed, kergelt joodavad veinid on Tsiilile omaselt tähelepanuväärse täidluse ja iseloomuga. Valikus on Merlot, Cabernet Sauvignon, Carmenere, Chardonnay ja Sauvignion Blanc nii varietal, reserva kui ka gran reservana.
Maipo org
Maipo org

Tänaseks on Viña Tarapacá laienenud Maipo orus 2600 hektarile, millest 600 hektarit on Maipo jõe kaldal, saades jõest nii vajalikku naturaalset niisutust. Viña Tarapacá, Tšiili ühe suurema ja vanema veinitootja laias valikus on veine igas hinnaklassis ja igale maitsele, kuid tuntud on ta eelkõige usaldusväärselt kvaliteetsete veinide pakkujana.

 

Tarapaca - ainulaadne paik
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi