Barefoot Pinot Grigio

Barefooti veinimaja loodi 1965.a. Davis Bynumi poolt.  Michael Houlihan ja Bonnie Harvey aga puhusid Barefootile tõelise elu sisse alles 1986.a.  tehes sellest elustiili veinibrändi.
Taimne toit
Taimne toit
Aasia Road
Aasia Road
Kala Mereannid
Kala Mereannid

Esimesed sordid olid Cabernet Sauvignon ja Sauvignon Blanc. Brändi nime ja etiketi otsingutel astus Bonnie tindi sisse ja seejärel ühele dokumendile, nii sündiski jalajäljega veinisilt, mis on pudelitel tänaseni.
Barefoot veinid on oma olemuselt lõbusad: labajala ikoon, turunudustegevused kogukonnas ja veinide kergesti nauditav stiil. Veinidel on hästi ehedad maitsed, palju on võidetud auhindu. Samuti on veinid taskukohased, nendel on väga hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Pinot Grigio marjad tulevad Calksburgi piirkonnast, kus on kuumad päevad ja jahedad tuulised ööd. Temperatuuride vaheldumine annab marjadele sära ja värskuse. Vein valmistatakse madalal temperatuuril kääritamisega, et säilitada värskus ja delikaatsus.

Kirjeldus

Barefoot Pinot Grigio aroomis on tunda rohelist õuna, valget virsikut, valgeid lilli, tsitruselisi. Vein on kerge ja puhta järelmaitsega, poolkuiv.

Serveerimissoovitus

Sobib hästi värskete salatite ja grillitud valge kalaga (ahven, koha, merikoger). Samuti suurepärane kaaslane kergelt vürtsikate Aasia roogade juurde.
Serveerida jahutatult umbes 10-12 kraadi juures.

Tootekirjeldus
Tüüp
Valge vein
Alkoholisisaldus
12,0 %
Tootja
Barefoot
Pakendi maht
0,75 l
Pakendiliik
Pudel
Magusus
Kuiv
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi