Barefoot White Zinfandel

Barefooti veinimaja loodi 1965.a. Davis Bynumi poolt. Michael Houlihan ja Bonnie Harvey aga puhusid Barefootile tõelise elu sisse alles 1986.a.  tehes sellest elustiili veinibrändi.
Aasia Road
Aasia Road
Magustoit
Magustoit
Taimne toit
Taimne toit
Pasta
Pasta

Esimesed sordid olid Cabernet Sauvignon ja Sauvignon Blanc. Brändi nime ja etiketi otsingutel astus Bonnie tindi sisse ja seejärel ühele dokumendile, nii sündiski jalajäljega veinisilt, mis on pudelitel tänaseni.
Barefoot veinid on oma olemuselt lõbusad: labajala ikoon, turunudustegevused kogukonnas ja veinide kergesti nauditav stiil. Veinidel on hästi ehedad maitsed, palju on võidetud auhindu. Samuti on veinid taskukohased, nendel on väga hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Zinfandel marjad korjatakse Central Valley piirkonnast, Sierra Nevada mägede jalamilt, kus on kuumad päevad ja jahedad ööd. Veini kääritatkse hästi mdalal temperatuuril, et marjasus oleks delikaatne ja vein tuleks puuviljane.

Kirjeldus

Barefoot White Zinfandeli arooms on täiuslik kooslus virsikust, maasikatest, mahlastest pirnidest ja ananassist. Vein on poolmagus, marjane ja puuviljane.

Serveerimissoovitus

Seltskonnavein, mis sobib nautimiseks aperitiivina ca 7 °C juures, aga ka kergete salatite ning taipäraste vürtsikate toitude kõrvale.

Tootekirjeldus
Tüüp
Roosa vein
Alkoholisisaldus
8,0 %
Tootja
Barefoot
Pakendi maht
0,75 l
Pakendiliik
Pudel
Magusus
Kuiv
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi