Blossa 20

Blossast on kujunenud Põhjamaade armastatuim glögi, mida peetakse lausa glögi sünonüümiks. Blossa annab jõuludele just selle õige hõngu, ilma milleta traditsioonilised jõulupühad Põhjamaades ei möödu.
Kuum Jook
Kuum Jook
Magustoit
Magustoit
Suupisted
Suupisted

Inspiratsioon aastakäigu Blossa valmimisel saab alguse igal aastal erinevast geograafilisest asukohast. 2020 aastal on selleks kohaks Maroko. Pudeli disain on inspireeritud Maroko keraamikast. Glögi baasiks on valge vein ja maitset annavad piparmünt,  roheline tee ja klassikalised glögi maitseained (kardemon, kaneel, nelk, ingver jne). 

Maitseomadused ja aroom

Aroomis on klassikalised jõuluürdid, lisaks münt ja taustal roheline tee hõng. Heas tasakaalus puuviljane iseloom, kus magusus ja ürdisus kombineeruvad. Järelmaitses on tajuda rohelist teed ja vürtsikamaid piparmündi noote. 

Serveerimissoovitus

Blossa glögi on sobiv pakkuda kuumalt (70°C) rosinate ja mandlitega, kuid sobib hästi ka jääkuubikutel pikajoogi klaasist serveerituna! Proovi julgesti glögi koos kuiva vahuveini, cava, prosecco või šampanjaga serveerituna vahuveini klaasist.

Soovitame glögi traditsiooniliste jõulumaiustuste ja kokteilisuupistete kõrvale.

Tootekirjeldus
Tüüp
Hõõgvein
Alkoholisisaldus
15,0 %
Tootja
Altia Plc.
Maa
Rootsi
Pakendi maht
0,75 l
Pakendiliik
Pudel
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi