Blossa Vinglögg

Blossast on kujunenud Põhjamaade armastatuim glögi, mida peetakse lausa glögi sünonüümiks!
Kuum Jook
Kuum Jook

Vanadest Rootsi traditsioonidest inspireeritud Blossa glögi alguseks peetakse Stockholmi vanalinnas 19. sajandil J.D. Grönstedt & Co veinikaupmehe poolt loodud retsepti. Retsept on kasutusel tänini ja Blossast on kujunenud Põhjamaade armastatuim glögi, mida peetakse lausa glögi sünonüümiks. Blossa annab jõuludele just selle õige hõngu, ilma milleta traditsioonilised jõulupühad Põhjamaades ei möödu.

Joogi suurepärase maitse tagab väga kvaliteetse tooraine kasutamine. Glögi põhikomponendiks on spetsiaalselt Blossa jaoks Hispaanias valmistatud täidlane vein, mille küpsemisele ja valmimisele kulub 5 aastat. Blossa glögile iseloomuliku maitsebuketi annab Hiinas ja Guatemalas kasvatatud vürtside segu kardemonist, ingverist ja nelgist.

Blossa Vinglögg auhinnad:

Tallinna Toidumess 2019 Jõulutoode - Parim hõõgvein 

Kirjeldus

Värvilt šokolaadipruuni glögi aroom on suurejooneline, vürtsikas, tunda kardemoni ja nelki. Rikkalikus maitses kerkivad esile jõuluvürtsid ja rosinad, pika järelmaitsega, tunda kardemoni ja nelki.

Serveerimissoovitus

Sobib pakkuda kuumalt rosinate ja mandlitega, kuid on meeldiv ka toatemperatuuril serveerituna või kohvi sisse segatuna. Soovitame traditsiooniliste jõulumaiustuste ja šokolaadikoogi kõrvale.

Blossa glögid aitavad kaasa selle õige jõulumeeleolu tekkimisele!

Tootekirjeldus
Tüüp
Hõõgvein
Alkoholisisaldus
10,0 %
Tootja
Altia Plc.
Maa
Rootsi
Pakendi maht
0,75 l
Pakendiliik
Pudel
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi