Blossa Vinglögg

Põhjamaade armastatuim glögi!

Vanadest rootsi traditsioonidest inspireeritud Blossa glögi alguseks peetakse Stockholmi vanalinnas 19. sajandil J.D. Grönstedt & Co veinikaupmehe poolt loodud retsepti. 

Retsept on kasutusel tänini ja Blossa’st on kujunenud Põhjamaade armastatuim glögi, mida peetakse lausa glögi sünonüümiks. Blossa annab jõuludele just selle õige hõngu, ilma milleta traditsioonilised jõulupühad Põhjamaades ei möödu.

Joogi suurepärase maitse tagab ainult kvaliteetse tooraine kasutamine. Glögi põhikomponendiks on spetsiaalselt Blossa jaoks Hispaanias valmistatud täidlane vein, mille küpsemisele ja valmimisele kulub 5 aastat.

Blossa glögile iseloomuliku maitsebuketi annab Hiinas ja Guatemalas kasvatatud vürtside segu kardemonist, ingverist ja nelgist.

Kirjeldus

Aroom on suurejooneline ja vürtsikas, tunda on kardemoni ja nelki. Maitse on rikkalik, esile kerkivad jõuluvürtsid ja rosinad, pika järelmaitsega. Tunda on kardemoni ja nelki.

Serveerimissoovitus  

Blossa glögi aitab kaasa just selle õige jõulumeeleolu tekkimisele. Paku kuumalt rosinate ja mandlitega, kuid sobib hästi ka toatemperatuuril serveerituna või kohvi maitsestamiseks.

Soovitame glögi traditsiooniliste jõulumaiustuste ja šokolaadikoogi kõrvale.

 

Tootekirjeldus
Tüüp
Hõõgvein
Alkoholisisaldus
10,0 %
Tootja
Altia Sweden AB
Maa
Rootsi
Pakendi maht
2 l
Pakendiliik
BIB
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi