Jaloviina Extra

Jaloviina on Soome üks vanemaid brände, mis tuli turule juba 1932. a. sügisel. Oma ainulaadse ajaloo tõttu on Jaloviinast saanud üks Soome populaarsemaid ja enamtarbitavamaid brände. Jaloviina sai oma nime konkursil, mille võitis üks Soome arst.
Shotid
Shotid
Kokteil
Kokteil

Tegemist on ainulaadse Soome päritolu joogiga, millele sarnast ei leidu mitte kusagil maailmas. Jaloviina valmistatakse konjakist ja viinast. Tärnide arv nimes tähistab konjakisisaldust - mida tohkem tärne, seda rohkem konjakit jook sisaldab. Extra näitab, et segus on kasutatud keskmiselt vanemat konjakit, mis annab tootele veelgi nüansirikkama maitse, kuid samas on säilinud Jaloviinale omane iseloom. Jaloviina Extra puhul on tegemist kõige esimese Jaloviina tootega, mis kadus müügilt 1936. aastal. 2014. aasta Jaloviina Extra on suursuguse joogi aastakäikudesarja algus - igal aastal lastakse välja uus Extra, mis on oma iseloomult sarnane eelmistele, kuid siiski ei ole need üksteise koopiad. Jaloviina Extra pudelina on kasutatud algupärast Jaloviina pudelit, mida kaunistab puust kork.

Kirjeldus

Maitse on pehmelt konjakine ja värvus mahe kuldpruun.

Serveerimissoovitus

Jaloviina sobib suurepäraselt kuuma kohvi või tee kõrvale, aga ka puhtalt tarbimiseks. Samuti on see suurepärane komponent erinevates kokteilides.  

Tootekirjeldus
Tüüp
Muu piiritusjook
Alkoholisisaldus
41,0 %
Tootja
Altia Corporation
Maa
Soome
Pakendi maht
0,7 l
Pakendiliik
Pudel
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi