Koskenkorva 7 Botanicals Vodka

Koskenkorva 7 Botanicals Vodka on limiteeritud koguses toodetud viin, mis on inspireeritud põhjamaade valgetest suveöödest ja jaanipäeva traditsioonist. Soomes levinud rahvalegend räägib, et kui jaaniööl korjata seitset sorti lille või taime ja panna need ööseks padja alla, võib unes näha oma tulevikku või tulevast elukaaslast.
Kokteil
Kokteil
Shot
Shot

Koskenkorva 7 Botanicals Vodka on suvine kooslus seitsmest erinevast taimest ja lillest. Värske maitseprofiiliga viinas on tunda lavendlit, roosijuurt, pärnaõisi, tsitruselisi ja kanepit.
Taimede baasil valmistatud viinad on populaarsust koguv trend kogu maailmas. Neid tooteid peetakse aroomi- ja maitseomadustelt mõnevõrra sarnaseks džinniga ilma, et need sisaldaksid džinni. Koskenkorva 7 Botanicals Vodka on uus ja unikaalne täiendus selles trendikas kategoorias. 

Maitseomadused    

Värskes ja meeldivas maitses tulevad esile tsitruselised, millele järgneb musta teed meenutav maitsetaimede mõrkjus. Maitsebuketti tasakaalustavad kergelt magusad, lillelised (pärnaõied) noodid. Järelmaitse on harmooniline ja pikk.

Serveerimissoovitus     

Sobib tarbida nii puhtalt kui kokteilides.

Koskenkorva 7 Botanicals Signature Drink „7 to 7“

1 osa Koskenkorva 7 Botanicals Vodkat, 3 osa limonaadi nt Sprite’i ning värske sidruni või laimi sektor. Täida klaas jääga, lisa kõik koostisained ja sega. 

Tootekirjeldus
Tüüp
Importviin
Alkoholisisaldus
37,5 %
Tootja
Altia Plc.
Maa
Soome
Pakendi maht
0,5 l
Pakendiliik
Pudel
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi