Koskenkorva Vodka Sauna Barrel Pet

Koskenkorva viinale on antud küla nimi, kus seda valmistatakse. Meie lugu on ehe – suurepärane oskustöö Koskenkorva küla elanikelt.

Mõnikord on parem hoida asjad lihtsad, et jõuda eesmärgini. Mida sa näed, seda ka saad. Koskenkorva viin on värskendavalt lihtne – see on valmistatud farmerite poolt kasvatatud odrast, mis pärineb Koskenkorva küla ümbrusest.  Isegi allikavesi, mida me kasutame, on nii puhas, et see ei vaja filtreerimist – ei  mingit vaeva, lihtsalt hea Koskenkorva külas valmistatud viin! Oleme uhked oma töö üle, kuid me ei tee suurt kära selle ümber.

Uue Koskenkorva viina disain on inspireeritud Koskenkorva külast. Kork on valmistatud naturaalsest puidust ning Koskenkorva küla ja viljapõldusid kujutav silt on trükitud karedale paberile. Värskendatud välimuses on säilinud äratuntavad elemendid, mis on tuttavad lojaalsele tarbijale.

Koskenkorva Vodka Sauna Barrel on täiesti uus viis vaadata viina – see on põletatud tammevaatides hoitud viin, mis teeb temast teistest viinadest selgelt eristuva joogi – burbooni meenutava maitse ja aroomiga, vihjega tõrva- ning tammemaitsele. Sauna Barrel on saanud inspiratsiooni Soome sauna kuumusest ja suitsust.

Koskenkorva Vodka Sauna Barrel auhinnad:

The Spirit Business "Vodka Masters 2021" – Kuldmedal
International Spirit Challenge 2021 – Hõbemedal
The Spirit Business "Vodka Masters 2020" – Kuldmedal
The Spirit Business "Vodka Masters 2019" – Kuldmedal
International Spirit Challenge 2019 – Kuldmedal

Kirjeldus

Maitses tunda tõrv, suits, tamm.

Serveerimissoovitus

Sobib tarbida nii kokteilina kui puhtalt.

Kokteilisoovitus

Täida pikk klaas jääga, lisa klaasi 4 cl Koskenkorva Sauna Barrel viina, laimiviil ja vala peale Ginger Ale'i, sega kompnendid omavahel ja naudi.

Tootekirjeldus
Tüüp
Importviin
Alkoholisisaldus
37,5 %
Tootja
Altia Corporation
Maa
Soome
Pakendi maht
0,5 l
Pakendiliik
PET pudel
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi