Larsen Cooper’s Selection #02 VSOP Nordic Oak

Larsen Cooper’s Selection erikollektsioon on loodud tunnustamaks konjakivaatide tootmise kunsti ja rõhutamaks konjakivaatide olulisust konjaki kvaliteedile ja maitseprofiilile.

Vaatide tootmine nõuab suurt professionaalsust ning kogemust. Iga konjakivaat valmib käsitööna. Vaadimeister on kui kunstnik, kelle loomingus peegelduvad tema anne, teadmised, kogemused ja isikupära. Puidu valik, põletamise intensiivsus (charring) ja muud nüansid annavad konjakivaadile spetsiifilised omadused, mis omakorda mõjutavad konjaki aroomi- ja maitseprofiili.


Larsen Cooper’s Selection sarja teine konjak on limiteeritud koguses toodetud #02 VSOP Nordic Oak. Selle erilise konjaki maitset kujundavad eelkõige laagerdumine Rootsis, Sodermalmlandi maakonnas valmistatud tammevaatides ja Broderies’ piirkonnast pärit viinamarjad. Vaatide tootmiseks kasutatakse ainult kohalikku tammesorti Quercus Robur, mis on pärit Hogsjo ümbruses asuvatest jätkusuutlikult kasvatatud metsadest. Rootsi vaatide eripäraks võrreldes Prantsuse konjakivaatidega on väiksem tanniinide eraldumine ja vaatidest irduv ilmekas vanilje aroom. Tulemuseks on elegantne ja pehme konjak, mis on tulvil magusat vaniljet, mida omakorda täiendavad Broderies’-le omased elegantsed ja õrnad aroomid – jasmiin, pärnaõied ja magus virsik.


Maitsekirjeldus

Elegantne ja pehme maitse, tulvil magusat vaniljet, mida omakorda täiendavad jasmiini, pärnaõite ja virsiku noodid. 

Serveerimissoovitus     

Soovitame tarbida puhtalt, toatemperatuuril.

Tootekirjeldus
Tüüp
Konjak
Alkoholisisaldus
40,0 %
Maa
Prantsusmaa
Pakendi maht
0,5 l
Pakendiliik
Pudel
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi