Larsen Summer Blend

Larsen Summer Blend on päikseline ja puuviljane eau-de-vie, mis on mõeldud eelkõige värskete ja kergete kokteilide valmistamiseks.

Summer Blend on loodud Larseni konjakimeistri poolt jälgides hoolega ajaloolisi retsepte. Summer Blendi väljatöötamine on olnud mitmeaastane protsess, mille käigus konjakimeister on hoolikalt valinud välja spetsiaalsed eau-de-vied, mis väljendaksid täiuslikult Larsenile omast puuviljast stiili ning sobituks ideaalselt kokteilidesse.
Summer Blend on segu eau-de-vie’dest, mis on valmistatud Dorsale de Saintonge kasuvualalt korjatud Ugni Blanc viinamarjadest läbi kahekordse destillatsiooni („Charentaise“).
Kuuekuine laagerdumine tammevaadis on vähendanud segu intensiivsust ja võimendanud puuviljasust, säilitades samal ajal selle värskuse.

Kirjeldus

Larsen Summer Blend on värske ja puuviljane eau-de-vie, millele on iseloomulikud pirni, tsitrusviljade ja viinapuu noodid.

Serveerimissoovitus

Larsen Summer Blend on mõeldud eelkõige värskete ja suviste kokteilide valmistamiseks, sobides samal ajal suurepäraselt ka puhtalt jääga tarbimiseks. Kokteilisoovitused on üleval veebilehel:
http://www.larsen-summerwinterblend.com/

Tootekirjeldus
Tüüp
Konjak
Alkoholisisaldus
40,0 %
Tootja
Larsen S.A.S
Maa
Prantsusmaa
Pakendi maht
0,7 l
Pakendiliik
Pudel
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi