Larsen V.S.

Larsen V.S. on valmistatud peamiselt Fins Bois konjakitest, pakkudes puuviljast aroomi ja maitset.

Larsenite firma asutati Cognacis 1926. aastal noore norralase Jens-Reidar Larseni poolt, kes oli saabunud Bordeaux’sse 1919. aastal.

Larsen soovib rõhutada, et vastupidiselt üldisele arvamusele ei viita ajalooline termin „viiking“ inimrassile, vaid meeleseisundile, milles muistsete skandinaavlaste seiklused kandsid neid üle jõgede ja merede otsimaks rikkust ja uusi vallutusi.

Larseni konjakid on toodetud veinidest, mis on omakorda tehtud Cognaci rangelt määratletud piirkondades (Borderies, Fins Bois, Petit Champagne ja Grande Champagne) kasvavatest viinamarjadest.

Larseni konjakid on destilleeritud vasest destilleerimisanumates vastavalt traditsioonilisele charentais-meetodile. Seejärel segatakse konjak hoolikalt konjakimeistri (maître de chais) poolt, kes omab põlvkondadepikkust kogemust. Tema ülesanne on säilitada konjaki unikaalsed maitseomadused, mis on välja töötatud tema looja Jens-Reidar Larseni poolt.

Kirjeldus

VS Vikings konjakil on kirgas kuldne värv. See konjak on põhiliselt valmistatud Fins Bois konjakitest, mis pakub puuviljast aroomi nagu kuivatatud aprikoosid ja apelsiniõied ning vaniljenoodid. Atraktiivse aroomi ning pika ja puuviljase maitsega konjak on täis harmooniat.

Serveerimissoovitus

Larsen VS konjak sobib nautimiseks toatemperatuuril puhtalt või kokteili koostisosana.

 

Pudeli mahud ja pakend

0,03 l – 288 tk
0,2 l PET – 48 tk
0,35 l karbis – 12 tk
0,5 l karbis – 24 tk
0,5 l PET – 24 tk
0,7 l karbis – 12 tk
1 l – 12 tk

Tootekirjeldus
Tüüp
Konjak
Alkoholisisaldus
40,0 %
Tootja
Altia Plc.
Maa
Prantsusmaa
Pakendi maht
0,7 l
Pakendiliik
Pudel
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi