Larsen V.S.O.P. Cognac

Larsen VSOP konjaki puuviljast maitset tasakaalustavad täiuslikult tammenüansid.

Larsenite firma asutati Cognacis 1926. aastal noore norralase Jens-Reidar Larseni poolt, kes oli saabunud Bordeaux’sse 1919. aastal.

Larsen soovib rõhutada, et vastupidiselt üldisele arvamusele ei viita ajalooline termin „viiking“ inimrassile, vaid meeleseisundile, milles muistsete skandinaavlaste seiklused kandsid neid üle jõgede ja merede otsimaks rikkust ja uusi vallutusi.
Larseni konjakid on toodetud veinidest, mis on omakorda tehtud Cognaci rangelt määratletud piirkondades (Borderies, Fins Bois, Petit Champagne ja Grande Champagne) kasvavatest viinamarjadest.
Larseni konjakid on destilleeritud vasest destilleerimisanumates vastavalt traditsioonilisele charentais-meetodile. Seejärel segatakse konjak hoolikalt konjakimeistri (maître de chais) poolt, kes omab põlvkondadepikkust kogemust. Tema ülesanne on säilitada konjaki unikaalsed maitseomadused, mis on välja töötatud tema looja Jens-Reidar Larseni poolt.

Kirjeldus

Larsen VSOP värvus on särav merevaik. See on segu Fins Bois’i ja Petite Champagne eaux de vie’dest, mis on laagerdunud tammevaadis üle 4 aasta. Larsen VSOP aroomis on intensiivselt tunda kristalliseeritud puuvilju ja vürtse ning samuti õrnalt kuivatatud viigimarja, kaneeli ja vaniljet. Tammemaitse on hästi tasakaalustatud ja pika järelmaitsega.

Serveerimissoovitus

Larsen VSOP konjak sobib nautimiseks puhtalt toatemperatuuril või kokteilide koostisosana.

 

Pudeli mahud ja pakend

0,35 l karbis – 12 tk
0,5 l – 24 tk
0,5 l karbis – 24 tk
0,5 l PET – 24 tk
0,7 l karbis – 12 tk
1 l – 12 tk

Tootekirjeldus
Tüüp
Konjak
Alkoholisisaldus
40,0 %
Tootja
Altia Plc.
Maa
Prantsusmaa
Pakendi maht
0,7 l
Pakendiliik
Pudel
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi