Louis Roederer Brut Nature Champagne

Reimsi linnas paiknev Louis Roederer (1776) on üks väheseid siiani pereomanduses olevaid šampanjamajasid. Louis Rodererile kuulub Champagne piirkonnas 240 hektarit, olles sellega üks suurimaid viinamarja aedade omanikke.
Aperitiiv
Aperitiiv
Kala Mereannid
Kala Mereannid

Esimesed aiad  - 100 hektarit osteti juba aastal 1850. aastal. Nende veinikeldrid on 7km pikad ning raiutud pinnasesse. 25% veine kääritatakse tammest vaatides ja 75% metallist tankides.

Louis Roederer hoiab eriti hoolikalt oma aedu, kasutades biodünaamililise põllumajanduse põhimõtteid. Samuti on saagikus 30% šampanjapiirkonna keskmisest madalam, mis tagab viinamarjade kontsentreerituma maitse. Louis Roderer laagerdab oma šampanjasi 2 korda kauem, kui seda ette näeb reeglistik.

Tänasel päeval on Louis Roederer esindatud rohkem kui 100-s riigis. Kogu tootmismaht on 3,5 miljonit pudelit, millest 75% eksporditakse.

15% Brut Nature baasveinist kääritatakse tammevaatides. Toimub osaline malolaktiline fermentatsioon. Šampanja  laagerdub 5 aastat pärmiseentel ja 6 kuud peale korkimist.

Maitseomadused ja aroom

Aroomis magusa tooniga kollased lilled, virsik, röstitud pähklid ja kuivatatud puuviljad. Algmaitse on kerge ja puuviljane, keskmaitse on kreemise tekstuuriga, elegantne ja värske. Järelmaitse on pikk ja kergelt vürtsikas.

Serveerimissoovitus

Ideaalne aperitiiv, austrid, mereannid, valge kala kõrvale.
Serveerida 6°C juures.

Tootekirjeldus
Tüüp
Šampanja
Alkoholisisaldus
12,0 %
Tootja
Louis Roederer
Maa
Prantsusmaa
Viinamarjasort
33% Chardonnay, 33% Pinot Noir, 33% Pinot Meunier
Pakendi maht
0,75 l
Pakendiliik
Pudel
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi