Masi Tupungato Passo Doble

Maitselt täidlane, pehme ja ümar punane vein sobib hästi punase liha kõrvale.
Uluk
Uluk
Lammas
Lammas
Veis
Veis
Juust
Juust

Masi on prestiižne Verona veinikoda, mille toodang jälgib personaalsust ja originaalsust. Masi veinikelder Itaalias kuulub ajaloolisse Valpolicella Classico DOC veinipiirkonda.

Käesolev vein on pärit Masi Argentiina veinikeldrist, kus kasutatkse Uuele Maailmale omaste veinide loomisel Veneto piirkonnale omaseid tootmismeetodeid.

Malbec ja Corvina viinamarjad korjati märtsi alguses. Corvina marju kuivati 18 päeva enne fermentatsiooniprotsessi algust. Valmistamisel kasutatakse topeltfermentatsiooni meetodit. Küpsemine toimus Prantsuse tammevaatides 10 kuu jooksul ning vein villiti pudelitesse 2004. aasta märtsis.

Maitseomadused ja aroom

Rikkaliku aroomibuketiga, tunda ploomi, mis tuleneb Malbec viinamarjast ning magusat kirsiaroomi tingituna Corvinast. Maitselt täidlane, pehme ja ümar, nagu aroomiski eristuvad küpse ploomi ja kirsi nüansid. Tanniinid on erakordselt elegantsed. Järelmaitse kirsine, mis on nii omane Veneto stiilile.

Serveerimissoovitus

Sobib suurepärselt punase liha ning tugevate juustude kõrvale. Soovitatav serveerimistemperatuur 18 °C. Serveerida bordeaux' tüüpi klaasidest

Tootekirjeldus
Tüüp
Punane vein
Alkoholisisaldus
13,5 %
Tootja
Masi Agricola Spa
Maa
Argentiina
Viinamarjasort
70% Malbec, 30% Corvina (poolkuivatatud)
Pakendi maht
0,75 l
Pakendiliik
Pudel
Magusus
Kuiv
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi