Renault Bleu Nuit V.S

J.A. Renault konjakimaja loodi 1835.a. Jean-Antonin Renault poolt Cognac’i linnas. Konjakimaja on tuntud oma legendaarse Carte Noire segu poolest, mis pärineb aastast 1876 ja on üks vaimaid tänapäeval kasutuseolevaid konjakiretsepte.

Renault erineb teistest konjakitest oma maheda ning ümara maitsega, milles puuviljasus, vürtsikus ja puidusus on tasakaalus võrreldes enamus teiste konjakitega, kus üks kolmest maitsest tavaliselt domineerib. Suurim mõju maitsele tuleneb sellest, et destilleerimisprotsess toimub koos viinamarjasetetega, mis annab konjakile puuviljasuse ja parema tulemuse küpsemisel.

Lisaks on tegemist esimese konjakiga maailmas, mida transporditi ainult pudelites.

Renault Bleu Nuit on segatud asjatundlikult, kasutades käsitsi valmistatud Limousine’i tammevaatides kaua aega laagerdunud eaux-de-vie’d. Renault Bleu Nuit’l on meeldiv puuviljane maitse aprikoosihõngu ja vanilje alatoonidega, millele annab kontrasti õrn puidumaik.

Kirjeldus

Kerge, õrna puiduaroomiga, väga küps, kerged suhkrupuuvilja, aprikoosi- ja vaniljenoodid. Maitset kinnitav aroom, tasakaalustatud eau-de-vie, võimas ja lopsakas.

Serveerimissoovitus

Tänu oma mahlakale maitsele sobib Renault Bleu Nuit V.S suurepäraselt õhtusöögi lõpetuseks. Samuti võib teda nautida puhtalt, jääga aperitiivina või koostisosana kokteilides.

Saadaval:

0,35 L kinkekarbis - 12 tk kastis
0,5 L - 6 tk kastis
0,7 L - 6 tk kastis
1 L - 6 tk kastis

Tootekirjeldus
Tüüp
Konjak
Alkoholisisaldus
40,0 %
Tootja
Altia Plc.
Maa
Prantsusmaa
Pakendi maht
0,7 l
Pakendiliik
Pudel
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi