Renault Carte d’Argent XO

J.A. Renault konjakimaja asutas 1835.a. Jean-Antonin Renault Cognac’i linnas. Konjakimaja on tuntud oma legendaarse Carte Noire segu poolest, mis pärineb aastast 1876 ja on üks vaimaid tänapäeval kasutuseolevaid konjakiretsepte.

Renault XO on maheda ümara maitsega, milles puuviljasus, vürtsikus ja puidusus on tasakaalus võrreldes enamuse teiste konjakitega, kus üks kolmest maitsest tavaliselt domineerib. Suurim mõju maitsele tuleneb koos viinamarjasetetega (puderjas/tahke viinamarjasisu) toimuvast destilleerimisprotsessist, mis annab konjakile puuviljasuse ja parema tulemuse küpsemisel. Lisaks on tegemist esimese konjakiga maailmas, mida transporditi ainult pudelites.

Renault Carte d’Argent XO on täiuslikult harmooniline segu väga vanadest eaux-de-vie’dest. Selle olemus põhineb domineeriva Grande ja Petite Champagne’i kestvuse ja rafineerituse õhkõrnal tasakaalul. Maitsemeelt rõõmustatakse meehõngu ning iirise, šokolaadi, kreeka pähkli ja tubaka nootidega. Pikaealine eaux-de-vie pakub sametist pähklimaitset ja äärmiselt nõtket järelmaiku. Renault Carte d’Argent on ainulaadne kvaliteetkonjak.

Kirjeldus

Karamelliseeritud puuviljade, mandlite ja metsapähklite alatoonid vürtside, viigimarjade ja mandariinide hõngu ning domineeriva ploomiga. Meehõng ja sametine pähklisus koos iirise, šokolaadi, kreeka pähklite ja tubaka toonidega.

Serveerimissoovitus  

Valage Renault Carte d’Argent XO konjakiklaasi ning soojendage klaasi mõni minut käes, lastes konjakisegul hingat, et maitsed ja aroom saaks veel paremini esile tulla.

 

Tootekirjeldus
Tüüp
Konjak
Alkoholisisaldus
40,0 %
Tootja
Altia Plc.
Maa
Prantsusmaa
Pakendi maht
0,7 l
Pakendiliik
Pudel
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi