Saaremaa Rabarber

Saaremaa Rabarber on esimene maitseviin Saaremaa Vodka tooteperekonnas. Kirkal ja värvitul maitseviinal on värske rabarberi hõrk aroom ja maitse.
Shot
Shot
Long Drink
Long Drink

Saaremaa Vodka on premium-klassi viin, mille tootmisprotsess on allutatud rangele kvaliteedikontrollile. Saaremaa valmistamisel kasutatakse keskkonnasäästlikult toodetud piiritust, erakordselt puhast toorainet ja hõbefiltreerimist.

Saaremaa Vodkas kasutatava piirituse tooraineks on spetsiaalselt Põhjamaade jaoks aretatud kuuerealine oder, milles peaaegu puuduvad kõrvalmaitset ja -lõhna tekitavad rasvaõlid. Piiritus toodetakse ühes Põhjamaade modernsemas piiritusetehases pidevdestillatsiooni meetodil. Ligi 50 tundi kestva protsessi käigus eemaldatakse kõik lisaained, millega tagatakse piirituse puhtus. Saadud piiritus segatakse Kambrium-Vendi põhjaveekihist pärineva kristallselge ja pehme veega ning puhastatakse lisaks söefiltrile ka hõbedaga.

Maitseomadused

Selge värske rabarberi maitse.

Serveerimissoovitus

Saaremaa  Rabarberit võib nautida erinevates kokteilides või jahutatult shotina koos värske suhkru sisse kastetud rabarberiga.

Lisainfot kokteiliretseptide kohta www.saaremaavodka.ee

 

Saadaval:

50 cl – 12 tk kastis

Tootekirjeldus
Tüüp
Kodumaine viin
Alkoholisisaldus
37,5 %
Tootja
Altia Eesti AS
Maa
Eesti
Pakendi maht
0,5 l
Pakendiliik
Pudel
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi