Saaremaa Vodka 40%

Saaremaa Vodka on premium-klassi viin, mille tootmisprotsess on allutatud rangele kvaliteedikontrollile. Saaremaa valmistamisel kasutatakse keskkonnasäästlikult toodetud piiritust, erakordselt puhast toorainet ja hõbefiltreerimist.
Uluk
Uluk
Siga
Siga
Shotid
Shotid
Long Drink
Long Drink

Saaremaa Vodkas kasutatava piirituse tooraineks on spetsiaalselt Põhjamaade jaoks aretatud kuuerealine oder, milles peaaegu puuduvad kõrvalmaitset ja -lõhna tekitavad rasvaõlid. Piiritus toodetakse ühes Põhjamaade modernsemas piiritusetehases pidevdestillatsiooni meetodil. Ligi 50 tundi kestva protsessi käigus eemaldatakse kõik lisaained, millega tagatakse piirituse puhtus.

Saadud piiritus segatakse Kambrium-Vendi põhjaveekihist pärineva kristallselge ja pehme veega ning puhastatakse lisaks söefiltrile ka hõbedaga.

Vaata ka: www.saaremaavodka.ee

Saaremaa Vodka tähistab 25 aasta juubelit

Saaremaa Vodka tormilise veerandsajandi täitumise tähistamiseks lõime käed illustraatori Britt Samosoniga, kellega koostöös sündis saaremaine pidulik erietikett. Limiteeritud koguses toodetud erietiketi keskseks elemendiks on Saaremaa ürgne hing – tormituules tantsiv meri, mida vaadates on raske mitte kuulda merekohina taustal Saaremaa valsi lummavat kõla.

Serveerimissoovitus

Saaremaa Vodkat võib nautida jääkülmalt iseseisva joogina, kuid sobib suurepäraselt ka erinevate kokteilide baasjoogiks.

 

Saadaval:

4 cl - 12 tk kastis
20 cl PET - 12 tk kastis​
50 cl - 12 tk kastis 
50 cl PET- 10 tk kastis 
50 cl PET 80% - 10 tk kastis 
70 cl - 12 tk kastis 
100 cl - 6 tk kastis ​
100 cl PET – 12 tk​ kastis
Saaremaa kohver 40% - 10 x 50 cl PET ​
Saaremaa kohver 80% - 10 x 50 cl PET

Tootekirjeldus
Tüüp
Kodumaine viin
Alkoholisisaldus
40,0 %
Tootja
Altia Eesti AS
Maa
Eesti
Pakendi maht
1 l
Pakendiliik
Pudel
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi