Tarapaca Reserva Chardonnay

Viña Tarapacá on Tšiili vanimaid ja suurimaid veinikodasid, asutatud 1874. aastal tolleaegse mõjuka ettevõtja Don Francisco de Rojas y Salamanca poolt.
Aperitiiv
Aperitiiv
Kala Mereannid
Kala Mereannid
Suupisted
Suupisted

Viinamarjad Tarapacá Reserva Chardonnay jaoks on korjatud Casablanca orust Tšiilis, mis oma jaheduse ja päikesepaistega pakub ideaalseid tingimusi marjade kasvatamiseks ning komplekssuse saavutamiseks. Marjad on korjatud ööpäeva kõige jahedamal ajal, varajastel hommikutundidel, veebruari lõpus ja märtsi alguses.
Vein on läbinud matseratsiooni roostevabast terasest vaatides ning 20% veinist on fermenteeritud Prantsuse tammevaatides 7 kuud. Vein on pudeldatud küllalt noorelt just selleks, et saavutada maitses elegantset tasakaalu troopiliste puuviljade ja värskendava happe vahel.

Kirjeldus

Aroom on värske ja isuäratav. Esile tõusevad troopilised tsitruselised nagu mandariin, taustal on tunda ka oliivinooti. Maitselt delikaatne ja mahlane, suurepärane kombinatsioon värskendavast happesusest ning küpsetest troopilistest puuviljadest. Keskmaitses avaldub pehmet karamelli ja pähklisust Prantsuse tammest. Pikk ja kompleksne järelmaitse.

Serveerimissoovitus

Sobib aperitiiviks ning kergete salatite ja eelroogade kõrvale. Ideaalne valik mereandide, eriti lõhest valmistatud eelroogade juurde. Hea kaaslane ka kuningkrabi, tigude ja grillitud kala juurde.
Serveerimistemperatuur 8 °C.

Tootekirjeldus
Tüüp
Valge vein
Alkoholisisaldus
13,5 %
Maa
Tšiili
Viinamarjasort
100% Chardonnay
Pakendi maht
0,75 l
Pakendiliik
Pudel
Magusus
Kuiv
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi