Trimbach Gewurztraminer

Kõige ajaloolisem ja tuntuim Alsace veinimaja, juba 4 sajandit on Trimbachi perekond tutvustanud Alsace piirkonda ja veine kogu maailmale.
Aasia Road
Aasia Road
Magustoit
Magustoit
Marjad
Marjad

1898 saavutas Frédéric Emile Trimbach esimese tähtsaima kvaliteeditunnustuse, sertifikaadi Brüsseli messilt. Sellest ajast on nimetähed F.E Trimbachi veinimaja nime ees, samuti on nimetatud F.E järgi üks parimaid rislinguid valikus. Tänase päevani tegeleb Trimbachi perekond nii veinide valmistamise kui ka müügi ja turustamisega. Nad on saavutanud arvukalt tunnustust – medaleid ja auhindu veinivõistlustelt. Trimbachi veinid on saadaval üle kogu maailma parimates restoranides, olles tuntud kui gastronoomilised veinid. Trimbach on ainus Prantsuse veinibränd, mis on esindatud kõigis 26s Prantsusmaa 3* Michelini restoranis.

 

Maitseomadused ja aroom

Kõige aromaatsem, puuviljasem ja vürtsikam viinamarjasort. Vein on aromaatne, mesine, kollased lilled, eksootilised puuviljad, roosid. Vürtsidest võib tajuda enim nelki, kaneeli. Maitselt täidlane, poolkuiv, magusad küpsed eksootilised puuviljad, järelmaitses on tunda enim puuvilja magusust ja vürtsikust.

 

Serveerimissoovitus

Salatid, aromaatsed toidud, aasia toidud, creme brülee, puuviljad, maasikad. Serveerimistemperatuur 8 °C.

Tootekirjeldus
Tüüp
Valge vein
Alkoholisisaldus
14,0 %
Tootja
Trimbach
Maa
Prantsusmaa
Viinamarjasort
Gewurztraminer
Hind
17,90 €
Pakendi maht
0,75 l
Pakendiliik
Pudel
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi