Trimbach Pinot Gris Reserve

Viinamarjasort: Pinot Gris


Kõige ajaloolisem ja tuntuim Alsace veinimaja, juba 4 sajandit on Trimbachi perekond tutvustanud Alsace piirkonda ja veine kogu maailmale.
Kala Mereannid
Kala Mereannid
Lind
Lind

1898 saavutas Frédéric Emile Trimbach esimese tähtsaima kvaliteeditunnustuse, sertifikaadi Brüsseli messilt. Sellest ajast on nimetähed F.E Trimbachi veinimaja nime ees, samuti on nimetatud F.E järgi üks parimaid rislinguid valikus. Tänase päevani tegeleb Trimbachi perekond nii veinide valmistamise kui ka müügi ja turustamisega. Nad on saavutanud arvukalt tunnustust – medaleid ja auhindu veinivõistlustelt. Trimbachi veinid on saadaval üle kogu maailma parimates restoranides, olles tuntud kui gastronoomilised veinid. Trimbach on ainus Prantsuse veinibränd, mis on  esindatud kõigis 26-s Prantsusmaa 3* Michelini restoranis. Pinot Gris on üks kõige märkimisväärseimaid Alsace viinamarjasorte, andes veinis tulemuseks täidlasemad, vahel ka magusamad iseloomujooned.

 

Maitseomadused ja aroom

Aroomilt hästi eksootiline, troopilised puuviljad, kuivatatud puuviljad, kerge suitsusus, pirn, kollane õun, banaan. Maitselt mahlane, natuke mesine, kuid kuiv ja keskmise täidlusega.

 

Serveerimissoovitus

Terriinid, kala valges kastmes, grillitud linnuliha seenekastmes.
Serveerimistemperatuur 10°C.

Tootekirjeldus
Tüüp
Valge vein
Alkoholisisaldus
13,0 %
Tootja
Trimbach
Maa
Prantsusmaa
Hind
17,90 €
Pakendi maht
0,75 l
Pakendiliik
Pudel
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi