Valhalla Herb Shot

Skandinaavia mütoloogias on Valhalla suur saal, mida valitses jumal Odin ja kuhu tiivuliste hobustega valküürid tõid kangelaslikult surnud sõdureid.

See on koht, kus langenud kuningad ja kangelased elavad igavesti.

Iga päev läksid mehed võitlusse ning tulid õhtul tagasi, et pidutseda ning jagada lugusid ja legende oma vaprusest. Valhallat ümbritsevad legendid sümboliseerivad Põhjamaa meestele omast tugevat ja julget vaimu.

Valhalla

Valhalla ürdilikööri valmistamine

Valhalla valmistamisel kasutatud taimed on ainulaadsed pika küpsemisaja jooksul moodustuvate keeruliste aromaatsete ühendite poolest. Segamisel on kasutatud Solera meetodit, mille tulemusel on lõpptoode segu erineva vanusega toodetest ning tänu millele püsib kvaliteet muutumatuna. Pudelil olev kujutis VEGVISIR on maagiline sümbol, kompass ja teeviit navigeerimiseks karmides ilmastikuoludes. Vastavalt Islandi käsikirjadele tuli sümbol joonistada verega inimese otsaesisele, et ta kunagi ei eksiks, isegi kui tee on tundmatu. Sisuliselt on Vegvisir sümboolne kompass, mis aitab selle kandjal leida juhiseid ja suuna oma elus. Valhalla ürdiliköör sobib tarbimiseks nii toatemperatuuril kui ka jääkülmalt.

Värvus - selge tumepruun. Aroom - värske ja tugev kombinatsioon tsitruselistest, mõrudest ürtidest ja vürtsidest, mille taustal on tunda lagritsajuurt. Maitse - tugev ürdimaitse, õrnalt mõrkjasmagus, keeruline lihvimata ja värske järelmaitse.

Toggle Nav