Vivino veinirakendus

Vivino veinirakendus

Vivino on veinide hindamise andmebaas, mis sisaldab ligi 12 miljonit veini. Vivino kasutamine on väga lihtne – laadi veinirakendus alla ja pildista soovitud veini silti. Suurepärane abimees kõikidele veinisõpradele!

Vivino on multifunktsionaalne andmebaas, mis on suureks abiks veinisõbrale ja ka neile, kes alles asuvad veinikultuuri avastama. Vivino populaarsuse taga on asjaolu, et hinnanguid annavad nö tavalised inimesed, mitte veinieksperdid või veiniajakirjad, kes võivad olla mõjutatud hinnangute andmisel.

Vivino hindamissüsteem

Vivinos kasutatakse 5 punktilist hindamissüsteemi. Veine saab hinnata 1-5 tärniga ja lisada ka omapoolse tootekirjelduse.

Vivino andmebaasi keskmine veinihinnang on 3,6 punkti ning ning kõik veinid, mida on hinnatud üle selle, on kasutajate hinnangul üle keskmise hea. Kui joogile on antud hinnang 4,0 punkti, on tegemist veiniga, mis on 85% ulatuses parem kui teised veinid, mida andmebaasis hinnatud on.

Veinid, mida on hinnatud 4,5 punktiga või omavad veelgi kõrgemaid hinnanguid, on erakordsed, haruldased ja unikaalsed.

Vivino veinirakenduse kasutamine

Rakenduse kasutamine on lihtne – laadi äpp oma nutiseadmesse ning pildista soovitud veini silti. Tootelehel on pilt koos hinnanguga, info aastakäikude kohta ning postitajate arvustused. Juhul, kui veini nime ei tea, saab veine otsida ka toidusoovituste, viinamarjasortide või päritolumaa järgi.

Kes mobiilirakendust alla laadida ei soovi, saab info kätte ka Vivino veebilehelt.

Veinirakenduse kasutajaid on maailmas üle 42 miljoni, mis muudab hinnangud andmebaasis üsnagi usaldusväärseks. Kokku on pildistatud üle 1,1 miljardi veinipudeli etiketi.

Toggle Nav