Vivir Reposado 40% 70 cl

Laos
Toote ID
1032364
100% Highland Blue Weber agaavist valmistatud tekiila hinnati Drinks International poolt üheks kõige trendikamaks globaalseks tekiila brändiks!
59,99 €
85,70 € / l

Lisainfo
Tootetüüp Tekiila
Alkoholisisaldus (%vol) 40
Kaubamärk Vivir
Tootja Vivir Drinks Ltd
Päritolumaa Mehhiko
Pakendi tüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 70 cl
EAN 05060634650014
Vivir tekiila on 2022. aastal hinnatud Drinks International poolt üheks kõige trendikamaks globaalseks tekiila brändiks!

Tarne maksumus 5,90 €. 

Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu.

Kullertarne teostatakse hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul Tallinna ja Harjumaa piires. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.

Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.

Müügitingimustega palun tutvu lähemalt siin.

Kergelt magusas maitses on tunda vaniljet, karamelli ja suus sulavaid võiseid nüansse.​
Nautida puhtalt või klassikalistes kokteilides nagu näiteks Old Fashioned või Negroni. Sobib väga hästi pikendada ginger ale-iga.
Mitmete auhindadega pärjatud trendikas Reposado tekiila, mis on valmistatud 100% Highland Blue Weber agaavist. Vivir Reposado tekiila on laagerdunud 6 kuud Ameerika burbooni tammevaatides, et saavutada küps ja kompleksne maitse. Toodetud Mehhikos Jalisco´s koostöös Casa Maestri piiritusetehasega. Erakordse kvaliteedi ja maitse saavutamiseks on tekiila valmistamisel kasutatud traditsioonilisi meetodeid. Agaavitaimed korjatakse 9-aastaselt, mis võimaldab neil täielikult küpseda ja säilitada saagi kvaliteeti. Tootmine käib „zero waste“ põhimõttel - kõik kasutatud toorained kompostitakse.
Toggle Nav