Vodka Master 2019

Vodka Master 2019 - Koskenkorva Vodka!

Koskenkorva Vodka võitis rahvusvahelisel pimemaitsemise võistlusel „Global Spirits Masters“ mitmeid kuldmedaleid.

Koskenkorva Vodka Original "Master" tiitel

Koskenkorva Vodka Original hinnati Skandinaavia kategoorias kõige prestiižema auhinna „Master“ vääriliselt.Lisaks Master auhinnale, võitis Koskenkorva Vodka Original mitmeid kuldmedaleid Premium kategoorias. 

Koskenkorva oli ülimalt edukas ka maitseviinade kategoorias - kõik maitseviinad võitsid kuldmedalid: Blueberry Juniper, Lemon Lime Yarrow, Sauna Barrel ja Raspberry. 

Koskenkorva Vodka Organic, mis lansseeriti selle aasta alguses, pälvis hõbemedali.

Koskenkorva Vodka tootejuht Kerli Tamm: „Koskenkorva Vodka on valmistatud odrast, mis pärineb kõige põhjapoolsemast piirkonnast ning puhtast filtreerimata põhjaveest. Puhtad koostisosad annavad Koskenkorvale rafineeritud pehme maitse. Mul on äärmiselt hea meel, et meie toodete kõrge kvaliteet sai ka rahvusvaheliselt tunnustatud. Me võitsime 5 kuldmedalit ning Master auhinna – selle saavutuse üle oleme me väga uhked.“ 

Green Company 2018 märgis

Alates märtsist 2019 kannab Koskenkorva Vodka rohelist märgist. Auhind võideti konkursil "Drinks Business Green Awards" Koskenkorva piiritusetehase keskkonnasõbralikkuse tõttu, mis töötab sisuliselt jäätmevabalt. Roheline märgis  antakse igal aastal alkohoolsete jookide tootjale, kelle äritegevus on keskkonda säästev ning kes vähendab oma tegevuse tagajärjel tekkivat süsiniku jalajälge. 

Koskenkorva auhinnad Vodka Masters 2019 võistlusel

Skandinaavia kategooria: •    Koskenkorva Vodka Original – Master

Premium kategooria: •    Koskenkorva Vodka Original – gold medal

Maitseviinade kategooria: •    Koskenkorva Blueberry Juniper – gold medal •    Koskenkorva Lemon Lime Yarrow – gold medal •    Koskenkorva Sauna Barrel – gold medal

Orgaaniliselt toodetud kategooria: •    Koskenkorva Vodka Organic – silver medal

 1. joogikultuur/Koskenkorva-Organic-Vodka-joogikultuur
  Koskenkorva Vodka Organic 37,5% 70 cl
  Vodka Master tiitliga hinnatud Koskenkorva Vodka Organic toodetakse jätkusuutlikul viisil kõrge-kvaliteedilisest toorainest.
  13,99 €
 2. joogikultuur/Koskenkorva-Vodka-Climate-Action-70cl-joogikultuur
  Koskenkorva Vodka Climate Action 40% 70 cl
  Koskenkorva Climate Action on maailma esimene viin, mis on valmistatud regeneratiivselt kasvatatud odrast.
  14,99 €
Toggle Nav