"Vodka Master 2021" - Koskenkorva Vodka Organic!

Koskenkorva Organic Vodka võitis "The Spirits Business" võistlusel "Vodka Master 2021" medali! Lisaks pälvisid Koskenkorva viinad võistlusel ka mitmeid kuldmedaleid.

„The Spirits Business“ on rahvusvaheline kangete alkohoolsete jookide ajakiri ja uudisportaal, mille lugejaskond ulatub rohkem kui 50 000 inimeseni üle maailma. Igal aastal tunnustab ajakiri erinevas kategoorias kangete alkohoolsete jookide tootjaid.

The Spirits Business konkursid põhinevad rangel ja sõltumatul pimemaitsemise hindamisprotsessil. Maailma juhtivad kangete alkohoolsete jookide tootjad tunnustavad nimetatud konkurssi auhindu kui rahvusvahelise kvaliteedi standardit.

Koskenkorva Vodka oli edukas mitmes kategoorias, pälvides lisaks Master medalile ka 5 kuldmedalit!

Koskenkorva Vodka Organic - Vodka Master

Koskenkorva Vodka Organic pälvis Organic kategoorias "Master" medali! 

"Master" tiitliga pärjatud Koskenkorva Organic Vodkat kirjeldasid kohtunikud "neutraalse aroomiga, meeldivale ja puhtale  maitsele järgneb kerge vürts".

Koskenkorva Vodka Organic toodetakse geneetiliselt muundamata orgaaniliselt kasvatatud odrast ja puhtast filtreerimata Rajamäki põhjaveest. Vodkal on selge, puhas ja pehme maitse. ​

Koskenkorva Vodka Climate Action - kuldmedal

Koskenkorva Vodka Climate Action hinnati Super Premium kategoorias kuldmedaliga! 

Koskenkorva Climate Action on maailma esimene viin, mis on valmistatud regeneratiivselt kasvatatud odrast! Pehme ja puhta maitsega viin. 

Koskenkorva Vodka - kuldmedal

Koskenkorva Vodka tunnustati Skandinaavia kategoorias kuldmedali vääriliselt!

Koskenkorva Vodka on värskendavalt lihtne – see on valmistatud kohalike farmerite poolt kasvatatud odrast, mis pärineb Koskenkorva küla ümbrusest. Selge ja puhta maitsega viin.  

 1. joogikultuur/Koskenkorva-Vodka-Climate-Action-70cl-joogikultuur
  Koskenkorva Vodka Climate Action 40% 70 cl
  Koskenkorva Climate Action on maailma esimene viin, mis on valmistatud regeneratiivselt kasvatatud odrast.
  14,99 €
 2. joogikultuur/Koskenkorva-Organic-Vodka-joogikultuur
  Koskenkorva Vodka Organic 37,5% 70 cl
  Vodka Master tiitliga hinnatud Koskenkorva Vodka Organic toodetakse jätkusuutlikul viisil kõrge-kvaliteedilisest toorainest.
  13,99 €
Toggle Nav