Beaulieu Vineyards Tapestry Red​

15%vol
75 cl
Toote ID
1027986
53,99 €
71,99 € / l

Sügava struktuuri ja velvetilitse tanniinidega punane vein.
Veinimaja, mis loodi visionääri Georges De Latouri poolt. Ta sündis ja kasvas Prantsusmaal ja omistas seal ka teadmised veinist ja kultuurist. Esimest korda Kalifornias Rutherfordi aeda astudes, nägi ta kohe unikaalset viinamarja kasvatamise võimalust, kuigi sel ajal oli see tundmatu veinipiirkond. 1936 aastal valmis esimene aastakäik, mis muutis arusaamist Napa Valley veinidest maailmas. Cabernet viinamarjad BV Tapestry Red tarbeks tulevad Rutherford, Calistoga, Oakville ja Coombsville sisekasvualadelt. Merlot on aga pärit Carneros piirkonnast. Vein laagerdub uues prantsuse tammes 22 kuud, millest 60% on uued vaadid.​Auhinnad​ James Suckling​ - 93 punktiWine & Spirits - 92 punkti Maitseomadused ja aroom​ Aroomis tajuda Cabernet sordile iseloomulik kirss ja mustsõstar. Merlot toob juurde ploomi ja musta kirsi ning pehmed tanniinid. Vein on sügava struktuuriga, velvetilitse tanniinidega ja täidlase olemusega. Järelmaitses ilusad vürtsid, elegantne  puuviljasus ja tammevaadist šokolaad ning tubakas. Säilib kuni 2036 a. Serveerimissoovitus ​ Sobib lambalihaga, veiselihaga. Serveerimistemperatuur 18°C.
Maitseomadused
Merlot toob juurde ploomi ja musta kirsi ning pehmed tanniinid. Vein on sügava struktuuriga, velvetilitse tanniinidega ja täidlase olemusega. Järelmaitses ilusad vürtsid, elegantne puuviljasus ja tammevaadist šokolaad ning tubakas.
Tootmine
Cabernet viinamarjad BV Tapestry Red tarbeks tulevad Rutherford, Calistoga, Oakville ja Coombsville sisekasvualadelt. Merlot on aga pärit Carneros piirkonnast. Vein laagerdub uues prantsuse tammes 22 kuud, millest 60% on uued vaadid.​
Serveerimissoovitus
Sobib lambalihaga, veiselihaga. Serveerimistemperatuur 18°C.
Tunnustus
James Suckling​ - 93 punkti; Wine & Spirits - 92 punkti.
Rohkem infot
Georges De Latouri sündis ja kasvas Prantsusmaal ja omistas seal ka teadmised veinist ja kultuurist. Esimest korda Kalifornias Rutherfordi aeda astudes, nägi ta kohe unikaalset viinamarja kasvatamise võimalust, kuigi sel ajal oli see tundmatu veinipiirkond. 1936 aastal valmis esimene aastakäik, mis muutis arusaamist Napa Valley veinidest maailmas. Vein säilib kuni 2036. aastani.
Lisainfo
Tootetüüp Punane vein
Alkoholisisaldus (%) 15
Kaubamärk Beaulieu Vineyards
Tootja Beaulieu Vineyards
Päritolumaa Ameerika Ühendriigid
Viinamarjasort Cabernet Sauvignon, Merlot, Malbec, Petit Verdot
Pakendi tüüp Klaaspudel
Pakendi maht 75 cl
EAN 00080696013553

Ole kursis meie uudistega!


Joogikultuuri trendid, uued joogisoovitused ning kokteilide retseptid mugavalt sinu postkasti.

Liitu Joogikultuuri uudiskirjaga

Sisesta oma e-posti aadress