Nordic Spirits Lab Gin

Nordic Spirits Lab on teadlastest, tööstusvaldkonna asjatundjatest ja loomingulistest visionääridest koosnev kogukond. Meie värskeim uuendus on Nordic Gin destilleeritud džinn akvaviidi maitsetaimedega.

Nordic Spirits Lab Gin on kuiv preemiumklassi gin, mis on kokkusegatud džinni ja akvaviidi destillaatidest.

Iseloomu loovad klassikalised džinni tootmisel kasutatavad ürdid ja vürtsid – kadakamari, sidrunikoor, koriandriseemned, angeelika juur. Maitsenüansse lisab akvaviidi infusioon köömnetest, apteegitilli seemnetest ja angervaksast.

Akvaviit on teinud kokteilibaarmenite hulgas võimsa tagasituleku. Selle tõeliselt klassikalise Põhjamaade vägijoogi valmistamine nõuab suurepäraseid teadmisi ja hoolikat meisterlikkust.

Nordic Spirits Lab test tube with liquid

Nordic Spirits Lab Gin on tugeva ja rikkaliku maitsega. Lõhnas tunneb karget kadakat ja koriandrit, mida maitses täiustab elegantne tsitruste värskus ning akvaviidile omased köömne- ja tillinoodid.

Akvaviidil on palju džinniga sarnaseid koostisosi, näiteks koriander, kikkaputk ja sidrunikoor. Selle maitsebuketi muudabki just täielikult eristuvaks selle peamine maitsetaim: köömen või till. Tänu nende kahe joogi sarnasusele on akvaviit tegelikult dzinnile täiuslik paariline.

Nordic Spirits Lab laboratory bottle with liquid

Nordic Spirits Lab Gin on suurepärane kokteilide koostisosa ja see kombinatsioon on uudne ja ideaalne Gin & Tonic kokteili valmistamiseks.

Kokteilid ja retseptid

Toggle Nav