Loo täiuslik maitseharmoonia veini ja seentega!

Vein ja seened võivad luua harmoonilisi ja meeldejäävaid kombinatsioone, mis viivad su toidukogemuse uuele tasemele. Vaja on vaid järgida ühte kuldreeglit.

 

Vivino veinirakendus

Vivino on veinide hindamise andmebaas, mis sisaldab ligi 12 miljonit veini. Vivino kasutamine on väga lihtne – laadi veinirakendus alla ja pildista soovitud veini silti. Suurepärane abimees kõikidele veinisõpradele!

Siit leiad valiku veinidest, mida on hinnatud Vivino kasutajate poolt alates 4,0-punktist. 
Vivino andmebaasi keskmine veinihinnang on 3,6 punkti ning ning kõik veinid, mida on hinnatud üle selle, on kasutajate hinnangul üle keskmise hea. Kui joogile on antud hinnang 4,0 punkti, on tegemist veiniga, mis on 85% ulatuses parem kui teised veinid, mida andmebaasis hinnatud on.

Veiniklubi valgete veinide soovitused

Mis on Joogikultuuri Veiniklubi?

Veiniklubi kleebiste ja kaelarääkijatega märgistatud veinid teevad sinu veinivaliku lihtsaks!

Aasta Vein 2023 võitjad!

Aasta Veini konkursi eesmärk on tunnustada igal aastal parimaid veine kuld-, hõbe- ja pronksmärgiga. Tunnustus annab veinisõpradele ja sommeljeedele kiire võimaluse leida parimaid veine Eesti veiniturult.

Anora Estonia tooteportfellist võitis Aasta Vein 2023 kuldmedali Masi Coastasera Amarone della Valpolicella Classico ning seda juba teist korda! 

Syrah või Shiraz – sama viinamari, kuid erinev vein?

Millised on Syrah ja Shiraz viinamarjade erinevused ning kuidas mõjutavad need erinevused veini maitset?

Kas pakiveinil on eeliseid pudeliveini ees?

Räägime, milline on pakiveinide kvaliteet päriselt ja kui kaua need säilivad? Anname nõu, kuidas avada pakiveini õigesti ning millised on pakiveinide eelised. Lisaks saad teada, mitu klaasi saab ühest pakiveinist.

Pakivein on mugav. Vaata valikut!

Vahuvein on stiilne jook toidu kõrvale ja sobiv kingitus sõbrale!

Vinho Verde – Portugali „roheline vein“

Vinho Verde veinid eristuvad teistest veinidest oma värske iseloomu, kõrge happesuse, madala alkoholisisalduse ja kerge mulli poolest. Vinho Verde valge vein on tuntud kogu maailmas, kuid tegelikult valmistatakse ka punast ja roosat Vinho Verde`t ning isegi vahuveine.

Artiklist saad teada, mis iseloomustab Vinho Verde´t, miks nimetatakse seda „roheliseks veiniks“ ning milliste roogadega sobib see vein kõige paremini.

Ole kursis meie uudistega!


Joogikultuuri trendid, uued joogisoovitused ning kokteilide retseptid mugavalt sinu postkasti.

Liitu Joogikultuuri uudiskirjaga

Sisesta oma e-posti aadress