Anora Estonia

Anora Estonia

Anora Estonia AS kuulub Anora Gruppi. Anora on tuntud oma ainulaadsete kaubamärkide poolest, millest on saanud Põhjamaade kultuuri ja traditsioonide oluline osa.

Anora Estonia AS on "Anora Group Plc" tütarettevõte. Anora on juhtiv alkohoolsete jookide tootja ning turustaja Skandinaavias ja Baltikumis ning jätkusuutliku tootmise suunanäitaja kogu maailmas. 

Me toodame, impordime ning turustame nii enda kui partnerite tooteid. Meie tooted on esindatud ka reisikaubanduses. Lisaks ekspordime alkohoolseid jooke ligikaudu 30-le erinevale turule üle maailma.

Joogikultuur on Anora Estonia veebileht. Siit lehelt leiate uut infot toodete ja kaubamärkide kohta, põnevaid kokteile ja valiku retsepte parimatelt kokkadelt nii siit kui Skandinaaviast. Oleme praktiliseks ja inspireerivaks kaaslaseks kõigile, kes tunnevad huvi joogikultuuri vastu selle kõige paremas mõttes.

Oleme tuntud oma ainulaadsete kaubamärkide poolest, millest on saanud Põhjamaade kultuuri ja traditsioonide oluline osa.  

Meie olulisemad kaubamärgid on Saaremaa Vodka, Saaremaa Gin, Koskenkorva Vodka, O.P. Anderson Aquavit, Larsen konjak, Blossa Glögg ja Chill Out veinid.

Anora ja keskkonnasäästlik tootmine

Keskkonda säästev tootmine on meile oluline äritegur. Sellele annab tõestust 2018. a saadud tiitel „Green Company of the Year“. Tiitel võideti tänu Koskenkorva piiritusetehases hästi korraldatud bio- ja ringmajandusele, mis töötab sisuliselt jäätmevabalt. 

Roheline märgis antakse igal aastal alkohoolsete jookide tootjale, kelle äritegevus on keskkonda säästev ning kes vähendab oma tegevuse tagajärjel tekkivat süsiniku jalajälge.

Oleme võtnud südameasjaks Läänemere ja teiste veekogude kaitsmise, propageerides jätkusuutlikku põllumajandust.

Me soovime luua ja arendada uut ning vastutustundlikku põhjamaist joogikultuuri, mis on kooskõlas ettevõtte eesmärgiga: Let's drink better.

Altia Grupist leiad rohkem infot korporatsioonni veebilehelt: anora.com

Müügikontaktid:

•    Tegevjuht Imre Avalo Tel. 6 712 000 •    Müügidirektor Jekaterina Salumäe jekaterina.salumae@anora.com

Klienditeenindus:

Anora Estonia AS Tammi tee 30, Laabi küla Harku vald, 76901 Harjumaa, Eesti Üldtelefon 671 2000 E-post info.ee@anora.com

Kõik Anora Estonia kontaktid leiate siit.

Toggle Nav