Larsen Origins VSOP 40% 50 cl

Laos
Toote ID
1028025
Erakordselt puuviljase aroomi ja maitsega konjak on segatud ainult Fins Bois kasvupiirkonnast pärit eaux-de-vie´dest.
Larsen Origins on limiteeritud koguses toodetud Single Cru ehk ühe kasvupiirkonna ning ühe aastakäigu (Millessime) konjak, mis on inspireeritud Larseni algupärasest ja ainulaadsest stiilist. Erakordselt puuviljase aroomi ja maitsega konjak on segatud ainult Fins Bois kasvupiirkonnast pärit eaux-de-vie´dest, mis on valmistatud 2012. a korjatud Ugni Blanc viinamarjasordist. Nii kasvupiirkonna, viinamarjasordi kui korjeaasta valiku puhul juhindus konjakimeister soovist luua tõeliselt puuviljase stiiliga elegantne ja eksklusiivne konjak, väärtustamaks Larseni konjakimaja ajalugu ja originaalretsepti.
29,99 €
59,98 € / l

Lisainfo
Tootetüüp Konjak
Alkoholisisaldus (%vol) 40
Kaubamärk Larsen
Tootja LARSEN
Päritolumaa Prantsusmaa
Pakenditüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 50 cl
EAN 03272510000222

Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu. 

Enne kella 13.00 tehtud tellimused tarnitakse Tallinna ja Harjumaa piires järgmise tööpäeva jooksul. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.

Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.

Müügitingimustega palun tutvu lähemalt siin.

Rikkaliku aroomi- ja maitseprofiiliga konjak, mille puuviljases maitses on tunda värskendavaid tsitruseid, marmelaadi, sidruni confiti ja seedripuu vihjeid. Siidiselt pehmet segu täiendavad kerged vaniljenoodid
Soovitame tarbida puhtalt, toatemperatuuril.
Larseni konjakimaja looja Jens Reidar Larsen asutas Larseni konjakimaja 1926. Ühtlasi pani ta aluse Larseni konjakite kuulsale ja unikaalsele stiilile, milles on esiplaanil puhtus, elegantsus ja puuviljasus.
Toggle Nav