Barefoot Merlot

Barefooti veinimaja loodi 1965.a. Davis Bynumi poolt. Michael Houlihan ja Bonnie Harvey aga puhusid Barefootile tõelise elu sisse alles 1986.a.  tehes sellest elustiili veinibrändi.
Siga
Siga
Veis
Veis
Pasta
Pasta

Esimesed sordid olid Cabernet Sauvignon ja Sauvignon Blanc. Brändi nime ja etiketi otsingutel astus Bonnie tindi sisse ja seejärel ühele dokumendile, nii sündiski jalajäljega veinisilt, mis on pudelitel tänaseni. Barefoot veinid on oma olemuselt lõbusad: labajala ikoon, turunudustegevused kogukonnas ja veinide kergesti nauditav stiil. Veinidel on hästi ehedad maitsed, palju on võidetud auhindu. Samuti on veinid taskukohased, nendel on väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. 

Viinamarjad Merlot tarbeks on korjatud Sacramento Delta piirkonnast, kus on soojad päikeselised päevad ja tuulised ööd - ideaalsed tingimused marjade küpsemiseks. Vein sisaldab 80% Merlot, ülejäänud osa on lubatud sisse segada muid sorte, saavutamaks tasakaalu.  

Kirjeldus

Mustade marjade aroomid, esile kerkib mustikamoos.
Maitses on suurepärane kombinatsioon marjasusest - kirsist, põldmarjast, mustsõstrast. Vein on keskmise täidlusega.

Serveerimissoovitus

Ideaalne seltskonnavein. Sobib hästi grillitud liha, sealiharoogade, soojade salatite ja vürtsikas kastmes pastaroogade kõrvale.
Serveerida temperatuuril 17 °C.

Tootekirjeldus
Tüüp
Punane vein
Alkoholisisaldus
13,0 %
Tootja
Barefoot
Pakendi maht
0,75 l
Pakendiliik
Pudel
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi