Valhalla Herbal Liqueur 35% 50 cl

Laos
Toote ID
1017244
Valhalla on kange ürdiliköör, mis ühendab Põhjamaa karmides tingimustes kasvanud ürdid iidse Skandinaavia mütoloogiaga.
Skandinaavia mütoloogias on Valhalla suur saal, mida valitses jumal Odin ja kuhu tiivuliste hobustega valküürid tõid kangelaslikult surnud sõdureid. See on koht, kus langenud kuningad ja kangelased elavad igavesti. Iga päev läksid mehed võitlusse ning tulid õhtul tagasi, et pidutseda ning jagada lugusid ja legende oma vaprusest. Valhallat ümbritsevad legendid sümboliseerivad Põhjamaa meestele omast tugevat ja julget vaimu.
9,99 €
19,98 € / l

Lisainfo
Tootetüüp Liköör
Alkoholisisaldus (%vol) 35
Kaubamärk Valhalla
Tootja Anora Group
Päritolumaa Soome
Pakenditüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 50 cl
Suhkrusisaldus (g/l) 150
EAN 06412700318202

Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu. 

Enne kella 13.00 tehtud tellimused tarnitakse Tallinna ja Harjumaa piires järgmise tööpäeva jooksul. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.

Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.

Müügitingimustega palun tutvu lähemalt siin.

Tugev ürdimaitse, õrnalt mõrkjasmagus, keeruline lihvimata ja värske järelmaitse.
Valhalla ürdiliköör sobib tarbimiseks nii toatemperatuuril kui ka jääkülmalt.
Värske ja tugev kombinatsioon tsitruselistest, mõrudest ürtidest ja vürtsidest, mille taustal on tunda lagritsajuurt.
Valhalla valmistamisel kasutatud taimed on ainulaadsed pika küpsemisaja jooksul moodustuvate keeruliste aromaatsete ühendite poolest. Segamisel on kasutatud Solera meetodit, mille tulemusel on lõpptoode segu erineva vanusega toodetest ning tänu millele püsib kvaliteet muutumatuna.  Pudelil olev kujutis VEGVISIR on maagiline sümbol, kompass ja teeviit navigeerimiseks karmides ilmastikuoludes. Vastavalt Islandi käsikirjadele tuli sümbol joonistada verega  inimese otsaesisele, et ta kunagi ei eksiks, isegi kui tee on tundmatu. Sisuliselt on Vegvisir sümboolne kompass, mis aitab selle kandjal leida juhiseid ja suuna oma elus.
Toggle Nav