Appleton Estate 8YO Reserve Rum 43% 70 cl

Laos
Toote ID
1027418
Autentne ja aromaatne käsitöörumm on maitselt vürtsikas ja mesine!
Autentne ja aromaatne Appleton Estate on ainuke rumm maailmas, mis valmistatakse ainulaadse ilmastiku ja pinnasega Nassay Valley piirkonnas. Appleton Estate 8YO Reserve on segu rummidest, mis on minimaalselt 8 aastat laagerdunud tammevaatides.Appleton Estate on võitnud rahvusvahelisi auhindu alates 1862. aastast.
39,99 €
57,13 € / l

Lisainfo
Tootetüüp Rumm
Alkoholisisaldus (%vol) 43
Kaubamärk Appleton Estate
Tootja J. WRAY&NEPHEW Ltd
Päritolumaa Jamaica
Pakenditüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 70 cl
EAN 05024576207101

Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu.

Enne kella 13.00 tehtud tellimused tarnitakse Tallinna ja Harjumaa piires järgmise tööpäeva jooksul. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.

Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.

Müügitingimustega palun tutvu lähemalt siin.

Kirjeldus Appleton Estate 8YO Reserve rummi aroom on vürtsikate puuviljade ja tamme vihjetega. Maitses kerkivad esile vürtsikus, mesisus, apelsinikoor ja nüansid tammevaadist.
Kõik Appleton Estate rummid valmivad käsitööna - kogu protsess on algusest lõpuni detailideni planeeritud alates suhkruroo sordi valikust kuni rummi destilleerimise ja segamise meetoditeni. Rumm laagerdatakse parimates Ameerika tammevaatides, mis lisavad rummile rohkem vanillimaitset ning muudavad selle pehmemaks.
Nautida puhtal või jääga ning sobib kokteilide koostisosaks.
Appleton Estate on tegutsenud juba üle 265. a., olles vanim suhkruvabrik ja piiritusetehas Jamaical. Esimene teadaolev dokumentatsiooni rummi tootmise kohta Appleton Estate’is on dateeritud 1749.a.Autentne ja aromaatne Appleton Estate on ainuke rumm maailmas, mis valmistatakse ainulaadse ilmastiku ja pinnasega Nassay Valley piirkonnas. Sealne pinnas on eriti lopsakas ja viljakas.
Toggle Nav