Appleton Estate 8YO Reserve Rum

43%vol
70 cl
Toote ID
1027418
34,99 €
49,99 € / l

Autentne ja aromaatne käsitöörumm on maitselt vürtsikas ja mesine!
Autentne ja aromaatne Appleton Estate on ainuke rumm maailmas, mis valmistatakse ainulaadse ilmastiku ja pinnasega Nassay Valley piirkonnas. Appleton Estate 8YO Reserve on segu rummidest, mis on minimaalselt 8 aastat laagerdunud tammevaatides.Appleton Estate on võitnud rahvusvahelisi auhindu alates 1862. aastast.
Maitseomadused
Kirjeldus Appleton Estate 8YO Reserve rummi aroom on vürtsikate puuviljade ja tamme vihjetega. Maitses kerkivad esile vürtsikus, mesisus, apelsinikoor ja nüansid tammevaadist.
Tootmine
Kõik Appleton Estate rummid valmivad käsitööna - kogu protsess on algusest lõpuni detailideni planeeritud alates suhkruroo sordi valikust kuni rummi destilleerimise ja segamise meetoditeni. Rumm laagerdatakse parimates Ameerika tammevaatides, mis lisavad rummile rohkem vanillimaitset ning muudavad selle pehmemaks.
Serveerimissoovitus
Nautida puhtal või jääga ning sobib kokteilide koostisosaks.
Rohkem infot
Appleton Estate on tegutsenud juba üle 265. a., olles vanim suhkruvabrik ja piiritusetehas Jamaical. Esimene teadaolev dokumentatsiooni rummi tootmise kohta Appleton Estate’is on dateeritud 1749.a.Autentne ja aromaatne Appleton Estate on ainuke rumm maailmas, mis valmistatakse ainulaadse ilmastiku ja pinnasega Nassay Valley piirkonnas. Sealne pinnas on eriti lopsakas ja viljakas.
Lisainfo
Tootetüüp Rumm
Alkoholisisaldus (%) 43
Kaubamärk Appleton Estate
Tootja J. WRAY&NEPHEW Ltd
Päritolumaa Jamaica
Pakendi tüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 70 cl
EAN 05024576207101

Ole kursis meie uudistega!


Joogikultuuri trendid, uued joogisoovitused ning kokteilide retseptid mugavalt sinu postkasti.

Liitu Joogikultuuri uudiskirjaga

Sisesta oma e-posti aadress