Appleton Estate

Appleton Estate premiumklassi rummi toodetakse Jamaical Appleton Estate tehases.

Appleton Estate rumm

Appleton Estate on tegutsenud juba üle 265. a., olles vanim suhkruvabrik ja piiritusetehas Jamaical. Esimene teadaolev dokumentatsiooni rummi tootmise kohta Appleton Estate’is on dateeritud 1749.a.Autentne ja aromaatne Appleton Estate on ainuke rumm maailmas, mis valmistatakse ainulaadse ilmastiku ja pinnasega Nassay Valley piirkonnas. Sealne pinnas on eriti lopsakas ja viljakas. 

Premiumklassi käsitöörummid

Kõik Appleton Estate rummid valmivad käsitööna- kogu protsess on algusest lõpuni detailideni planeeritud alates suhkruroo sordi valikust kuni rummi destilleerimise ja segamise meetoditeni. Rumm laagerdatakse parimates Ameerika tammevaatides, mis lisavad rummile rohkem vanillimaitset ning muudavad selle pehmemaks. 

Appleton Estate rummid valmivad tunnustatud rummimeistri, Joy Spence, käe all, kes on ühtlasi ka esimene naissoost rummimeister maailmas. Appleton Estate`is on olulisel kohal looduse säilitamine ning kogu tootmise protsess on jätkusuutlik ning loodust säästev - tehasel on tuhavaba katel, mis eraldab atmosfääri vaid veeauru. Jätkusuutliku tootmise tõestuseks on ka rahvusvaheline sertifikaat „International Standards Organization“.

Toggle Nav