BY. OTT

Laos
Toote ID
1026546
Vivino kasutajate poolt 4,1 punktiga hinnatud vein! Elegantne Provence Rosé, milles magusad vürtsid ja marjasus harmoneeruvad tsitruse värskusega.
Domaines Ott´st on saanud piirkonna üks kõige hinnatum tootja. Aastal 2004 ühinesid nad Louis Roederer-i grupiga, et tutvustada oma veine laiemale maailmale.
14,99 €
19,99 € / l

Lisainfo
Tootetüüp Roosa vein
Alkoholisisaldus (%vol) 13.5
Kaubamärk Domaines Ott
Tootja Domaines Ott, Château de Selle
Päritolumaa Prantsusmaa
Viinamarjasort Grenache, Cinsault, Mourvèdre, Syrah
Maitse Kuiv
Pakenditüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 75 cl
EAN 03383690001883

Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu.

Enne kella 13.00 tehtud tellimused tarnitakse Tallinna ja Harjumaa piires järgmise tööpäeva jooksul. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.

Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.

Müügitingimustega palun tutvu lähemalt siin.

Maitses marjasus, tsitruseline värskus, magusad vürtsid.
Veinide valmistamiseks viinamarjad on pärit Domaines Otti omandusse kuuluvatest veinimõisatest Clos Mireille, Chateau de Selle ja Chateau Romassan. Kasutatakse vaid piirkonnale omaseid viinamarjasorte, millest valmistatakse vein Domaines Ott’i veinimeistrite poolt. Rakendatakse Domaines Ott’ile omaseid traditsioonilisi veinivalmistamise meetodeid, veinide lõplik "assamblage" ja seejärel villimine toimub alati Chateau De Selle mõisas.
Grillitud kaladega, idamaiste vürtsikate roogadega, sushi. Serveerida 10°C juures.
Aroomis tajuda valge virsik, mango ja granadill, küpsed vaarikad.
Marcel Ott alustas veinitootmist Provences aastal 1896, just pärast Phylloxera kriisi. Ta võttis kasutusele tolle aja kohta moodsad tehnoloogiad ja iidsed viinamarjasordid. Täna, 120 aastat hiljem teevad Christian ja Jean-François Ott kolmes veinimajas - Château de Selle, Clos Mireille ja Château Romassan veini sama põhimõttega.Sajandiga on Domaines Ottist saanud piirkonna üks kõige hinnatum tootja. Aastal 2004 ühinesid nad Louis Roederer-i grupiga, et tutvustada oma veine laiemale maailmale. BY. OTT veini toodetakse Château de Selle veinimõisa uuemas tootmisosas, kus osa tiimist ja veinitootmisest on ainult selle toote tootmisele pühendunud. Eesmärgiks toota tõeliselt elegantne Provence Rose, mis esindaks Domianes Ott veine ka jaekaubanduses ja veinipoodides, kuhu kallimad mõisaveinid ei jõua. Tootefotol märgitud aastakäik on illustratiivne, see võib erineda müügil olevast aastakäigust. Aastakäikude kohta küsi lisainfot joogikultuur@anora.com
Toggle Nav