BY. OTT

13%vol
75 cl
Toote ID
1026546
17,99 €
23,99 € / l

Elegantne Provence Rosé, milles magusad vürtsid ja marjasus harmoneeruvad tsitruse värskusega.
Domaines Ott´st on saanud piirkonna üks kõige hinnatum tootja. Aastal 2004 ühinesid nad Louis Roederer-i grupiga, et tutvustada oma veine laiemale maailmale.
Maitseomadused
Aroomis tajuda valge virsik, mango ja granadill, küpsed vaarikad. Maitses marjasus, tsitruseline värskus, magusad vürtsid.
Tootmine
Veinide valmistamiseks viinamarjad on pärit Domaines Otti omandusse kuuluvatest veinimõisatest Clos Mireille, Chateau de Selle ja Chateau Romassan. Kasutatakse vaid piirkonnale omaseid viinamarjasorte, millest valmistatakse vein Domaines Ott’i veinimeistrite poolt. Rakendatakse Domaines Ott’ile omaseid traditsioonilisi veinivalmistamise meetodeid, veinide lõplik "assamblage" ja seejärel villimine toimub alati Chateau De Selle mõisas.
Serveerimissoovitus
Grillitud kaladega, idamaiste vürtsikate roogadega, sushi. Serveerida 10°C juures.
Rohkem infot
Marcel Ott alustas veinitootmist Provences aastal 1896, just pärast Phylloxera kriisi. Ta võttis kasutusele tolle aja kohta moodsad tehnoloogiad ja iidsed viinamarjasordid. Täna, 120 aastat hiljem teevad Christian ja Jean-François Ott kolmes veinimajas - Château de Selle, Clos Mireille ja Château Romassan veini sama põhimõttega.Sajandiga on Domaines Ottist saanud piirkonna üks kõige hinnatum tootja. Aastal 2004 ühinesid nad Louis Roederer-i grupiga, et tutvustada oma veine laiemale maailmale. BY. OTT veini toodetakse Château de Selle veinimõisa uuemas tootmisosas, kus osa tiimist ja veinitootmisest on ainult selle toote tootmisele pühendunud. Eesmärgiks toota tõeliselt elegantne Provence Rose, mis esindaks Domianes Ott veine ka jaekaubanduses ja veinipoodides, kuhu kallimad mõisaveinid ei jõua.
Lisainfo
Tootetüüp Roosa vein
Alkoholisisaldus (%) 13
Kaubamärk Domaines Ott
Tootja Domaines Ott, Château de Selle
Päritolumaa Prantsusmaa
Viinamarjasort Syrah, Grenache, Cinsault, Mourvèdre
Maitse Kuiv
Pakendi tüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 75 cl
EAN 03383690001494

Ole kursis meie uudistega!


Joogikultuuri trendid, uued joogisoovitused ning kokteilide retseptid mugavalt sinu postkasti.

Liitu Joogikultuuri uudiskirjaga

Sisesta oma e-posti aadress