Matua Lands & Legends Pinot Noir

Laos
Toote ID
1032624
Elegantne ja marjane Pinot Noir, mille valmistamisel kasutatakse Matua kõige kvaliteetsemaid viinamarju Central Otago veinipiirkonnast.
Matua on kõige enam rahvusvahelist tunnustust pälvinud Uus-Meremaa veinimaja, mis on suunanäitajaks kogu piirkonna veini valmistamise arengus.
19,99 €
26,65 € / l

Lisainfo
Tootetüüp Punane vein
Alkoholisisaldus (%vol) 13
Allergeenid AU
Kaubamärk Matua
Tootja Matua
Päritolumaa Uus-Meremaa
Viinamarjasort Pinot Noir
Stiil Keskmise täidlusega
Pakenditüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 75 cl
Suhkrusisaldus (g/l) 0.3
EAN 09415305219926
"Winemaker of The Year" - aastatel 2013, 2014, 2015.

Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu.

Enne kella 13.00 tehtud tellimused tarnitakse Tallinna ja Harjumaa piires järgmise tööpäeva jooksul. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.

Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.

Müügitingimustega palun tutvu lähemalt siin.

Elegantne ja marjane. Maitselt on vein kuiv, kontsentreeritud, kergelt vürtsika ja pika järelmaitsega.
Matua Lands & Legends Pinot Noir jaoks valitakse Matua kõige kvaliteetsemad viinamarjad Central Otago veinipiirkonnast. Korje toimub käsitsi. Vein on küpsenud 10 kuud prantsuse tammevaatides, peale, mida segatakse selle veini jaoks kokku vaid kõige paremad vaadid, et saavutada elegantne ja kontsentreeritud Central Otago Pinot Noir. Central Otago on maailma kõige lõunapoolseim veinipiirkond.
Sobib veise sisefilee ja pardifileega. Serveerimistemperatuur 14°C.
Aroomis tulevad esile põldmarjad, ploomid, küpsed tumedad kirsid, tammevaadist tulenev kerge suitsus.
Matua brändi ja veinimaja loojad olid vennad Bill and Ross Spence, kes mängisid väga olulist rolli kogu Uus-Meremaa veininduse jaoks. Nimelt olid nad esimesed, kes istutasid 240 puud Sauvignon Blanc-i Uus-Meremaa pinnale, aasta oli siis 1974 ja nende esimene saak oli imeväike, andes tulemuseks kõigest 300 liitrit veini. Veinimaja oli siis Matua Road aadressil Aucklandi juures. Sealt saadi ka nimeks inspiratsiooni, Matua (pärismaalaste näotätoveering) tähendab tõlkes pere pead ja esimest, leiti , et see on vägagi sobiv veinibrändile mis on olnud suunanäitajaks kogu piirkonna veini arengus. Tänaseks on saanud Matua veinimajast üks suurimad ja auhinnatumaid Uus-Meremaa veinimajasi. Tootefotol märgitud aastakäik on illustratiivne, see võib erineda müügil olevast aastakäigust. Aastakäikude kohta küsi lisainfot joogikultuur@anora.com
Toggle Nav