Matua Lands&Legends Sauvignon Blanc

Laos
Toote ID
1032626
Vivino kasutajate poolt 4 punktiga hinnatud vein! Värske ja troopiline Sauvignon Blanc on valmistatud Matua Marlborough veiniaedadest pärit parimatest viinamarjadest.
Matua on kõige enam rahvusvahelist tunnustust pälvinud Uus-Meremaa veinimaja, mis on suunanäitajaks kogu piirkonna veini valmistamise arengus.
15,99 €
21,32 € / l

Lisainfo
Tootetüüp Valge vein
Alkoholisisaldus (%vol) 13
Allergeenid AU
Kaubamärk Matua
Tootja Matua
Päritolumaa Uus-Meremaa
Viinamarjasort Sauvignon Blanc
Maitse BRUT
Pakenditüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 75 cl
Suhkrusisaldus (g/l) 4
EAN 09415305220137
"Winemaker of The Year" - aastatel 2013, 2014, 2015; Wine Spectator​ - 90 punkti.

Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu.

Enne kella 13.00 tehtud tellimused tarnitakse Tallinna ja Harjumaa piires järgmise tööpäeva jooksul. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.

Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.

Müügitingimustega palun tutvu lähemalt siin.

Värske ja troopiline. Maitselt on vein kuiv, elava happesusega ja meeldivalt pika järelmaitsega
Matua Lands&Legends Sauvignon Blanc-i jaoks valitakse Matua Marlborough veiniaedadest kõige paremad ja kvaliteetsemad viinamarjad. Vein kääritatakse jahedal temperatuuril ja laagerdub ka setetel mõned kuud, et saavutaks parema keha.
Ideaalne aperitiiv ja heaks kaaslaseks mereandide, kalaroogade ja aasiatoitude kõrvale.  Serveerimistemperatuur 7°C.
Aroomis tulevad esile ananass, melon, valge virsik, greip ja kerge ürdisus.
Matua brändi ja veinimaja loojad olid vennad Bill and Ross Spence, kes mängisid väga olulist rolli kogu Uus-Meremaa veininduse jaoks. Nimelt olid nad esimesed, kes istutasid 240 puud Sauvignon Blanc-i Uus-Meremaa pinnale, aasta oli siis 1974 ja nende esimene saak oli imeväike, andes tulemuseks kõigest 300 liitrit veini. Veinimaja oli siis Matua Road aadressil Aucklandi juures. Sealt saadi ka nimeks inspiratsiooni, Matua (pärismaalaste näotätoveering) tähendab tõlkes pere pead ja esimest, leiti , et see on vägagi sobiv veinibrändile mis on olnud suunanäitajaks kogu piirkonna veini arengus. Tänaseks on saanud Matua veinimajast üks suurimad ja auhinnatumaid Uus-Meremaa veinimajasi. Tootefotol märgitud aastakäik on illustratiivne, see võib erineda müügil olevast aastakäigust. Aastakäikude kohta küsi lisainfot joogikultuur@anora.com
Toggle Nav