Matua Sauvignon Blanc BIB

Laos
Toote ID
1023833
Värske, karge ja puuviljane valge vein on ideaalne kaaslane aasiatoitudele ja mereandidele.
Matua on kõige enam rahvusvahelist tunnustust pälvinud Uus-Meremaa veinimaja, mis on suunanäitajaks kogu piirkonna veini valmistamise arengus.
18,99 €
12,66 € / l

Lisainfo
Tootetüüp Valge vein
Alkoholisisaldus (%vol) 13
Kaubamärk Matua
Tootja Matua
Päritolumaa Uus-Meremaa
Viinamarjasort Sauvignon Blanc
Maitse Kuiv
Pakendi tüüp Pakivein
Pakendi suurus 150 cl
Suhkrusisaldus (g/l) 4
EAN 09415305122134

Tarne maksumus 5,90 €. 

Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu.

Kullertarne teostatakse hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul Tallinna ja Harjumaa piires. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.

Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.

Müügitingimustega palun tutvu lähemalt siin.

Maitselt värske, karge ja puuviljane, hea struktuuriga ja puuviljase järelmaitsega.​
​Ideaalne aperitiiv, mereannid, aasiatoidud.​ Serveerimistemperatuur 7°C. PS! Parimat temperatuuri aitab tuvastada „Chill Check“ märge etiketil: Aseta Matua Sauvignon Blanc vein külmkappi, sügavkülmikusse või veinicoolerisse. Kui vein on saavutanud õige temperatuuri, muutub etiketil olev valge lumehelbe märgis siniseks.
Matua brändi ja veinimaja loojad olid vennad Bill and Ross Spence, kes mängisid väga olulist rolli kogu Uus-Meremaa veininduse jaoks. Nimelt olid nad esimesed, kes istutasid 1974.a 240 puud Sauvignon Blanc-i Uus-Meremaa pinnale. Nende esimene saak oli imeväike, andes tulemuseks kõigest 300 liitrit veini. Veinimaja oli siis Matua Road aadressil Aucklandi juures. Sealt saadi ka nime jaoks inspiratsiooni - Matua (pärismaalaste näotätoveering), mis tähendab tõlkes "pere pea" ja "esimene". Tootefotol märgitud aastakäik on illustratiivne, see võib erineda müügil olevast aastakäigust. Aastakäikude kohta küsi lisainfot joogikultuur@anora.com
Toggle Nav