Renault Bleu Nuit VS 40% 100 cl

Laos
Toote ID
1036208
Renault Bleu Nuit on segatud tammevaatides pikalt laagerdunud eaux-de-vie’dest.
Konjakil on meeldivalt puuviljane maitse aprikoosihõngu ja vanilje alatoonidega.
39,99 €
39,99 € / l

Lisainfo
Tootetüüp Konjak
Alkoholisisaldus (%vol) 40
Kaubamärk Renault
Tootja Renault
Päritolumaa Prantsusmaa
Pakenditüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 100 cl
EAN 06412703100095

Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu.

Enne kella 13.00 tehtud tellimused tarnitakse Tallinna ja Harjumaa piires järgmise tööpäeva jooksul. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.

Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.

Müügitingimustega palun tutvu lähemalt siin.

Maitset kinnitav aroom, tasakaalustatud eau-de-vie, võimas ja lopsakas.
Tänu oma mahlakale maitsele sobib Renault Bleu Nuit V.S suurepäraselt õhtusöögi lõpetuseks. Samuti võib teda nautida puhtalt, jääga aperitiivina või koostisosana kokteilides.
Kerge, õrna puiduaroomiga, väga küps, kerged suhkrupuuvilja, aprikoosi- ja vaniljenoodid.
J.A. Renault konjakimaja loodi 1835.a. Jean-Antonin Renault poolt Cognac’i linnas. Konjakimaja on tuntud oma legendaarse Carte Noire segu poolest, mis pärineb aastast 1876 ja on üks vaimaid tänapäeval kasutuseolevaid konjakiretsepte. Renault erineb teistest konjakitest oma maheda ning ümara maitsega, milles puuviljasus, vürtsikus ja puidusus on tasakaalus võrreldes enamus teiste konjakitega, kus üks kolmest maitsest tavaliselt domineerib. Suurim mõju maitsele tuleneb sellest, et destilleerimisprotsess toimub koos viinamarjasetetega, mis annab konjakile puuviljasuse ja parema tulemuse küpsemisel. Lisaks on tegemist esimese konjakiga maailmas, mida transporditi ainult pudelites.
Toggle Nav