Renault XO Carte d’Argent 40% 70 cl karbiga

Laos
Toote ID
1036202
Renault Carte d’Argent XO on täiuslik segu väga vanadest eaux-de-vie’dest. Ainulaadne kvaliteetkonjak!
Renault XO on maheda ümara maitsega, milles puuviljasus, vürtsikus ja puidusus on tasakaalus võrreldes enamuse teiste konjakitega, kus üks kolmest maitsest tavaliselt domineerib.
129,99 €
185,70 € / l

Lisainfo
Tootetüüp Konjak
Alkoholisisaldus (%vol) 40
Kaubamärk Renault
Tootja Renault
Päritolumaa Prantsusmaa
Pakendi tüüp Klaaspudel
Pakendi suurus 70 cl
EAN 06412703100071
The Spirit Business "Global Cognac Masters 2023" - kuldmedal

Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu. 

Enne kella 13.00 tehtud tellimused tarnitakse Tallinna ja Harjumaa piires järgmise tööpäeva jooksul. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.

Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.

Müügitingimustega palun tutvu lähemalt siin.

Meehõng ja sametine pähklisus koos iirise, šokolaadi, kreeka pähklite ja tubaka toonidega.
Valage Renault Carte d’Argent XO konjakiklaasi ning soojendage klaasi mõni minut käes, lastes konjakisegul hingat, et maitsed ja aroom saaks veel paremini esile tulla.
J.A. Renault konjakimaja asutas 1835.a. Jean-Antonin Renault Cognac’i linnas. Konjakimaja on tuntud oma legendaarse Carte Noire segu poolest, mis pärineb aastast 1876 ja on üks vaimaid tänapäeval kasutuseolevaid konjakiretsepte. Lisaks on tegemist esimese konjakiga maailmas, mida transporditi ainult pudelites. Suurim mõju maitsele tuleneb koos viinamarjasetetega (puderjas/tahke viinamarjasisu) toimuvast destilleerimisprotsessist, mis annab konjakile puuviljasuse ja parema tulemuse küpsemisel. Renault Carte d’Argent XO on täiuslikult harmooniline segu väga vanadest eaux-de-vie’dest. Selle olemus põhineb domineeriva Grande ja Petite Champagne’i kestvuse ja rafineerituse õhkõrnal tasakaalul. Maitsemeelt rõõmustatakse meehõngu ning iirise, šokolaadi, kreeka pähkli ja tubaka nootidega. Pikaealine eaux-de-vie pakub sametist pähklimaitset ja äärmiselt nõtket järelmaiku.
Toggle Nav