Saaremaa Vodka Rabarber on magushapu ja värske maitseprofiiliga rabarberiviin!
Saaremaa Vodka Rabarber on magushapu ja värske maitseprofiiliga rabarberiviin, mille puhtas ja erakordses maitses tuleb esile hõrk ja mahlane rabarber.
Tellimusele kogusummas üle 50 € postikulu ei lisandu.
Kullertarne teostatakse hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul Tallinna ja Harjumaa piires. Väljaspool Tallinnat ning Harjumaad teostatakse tarne 3 tööpäeva jooksul. Tarneaegadega saad tutvuda lähemalt siin.
Tasuta tagastus - avamata tooted võib tagastada põhjust avaldamata 14. päeva jooksul. Palun tutvu taganemistingimustega täpsemalt siin.
Sobib hästi nii puhtalt tarbimiseks kui värsketesse kokteilidesse. Lihtsa ja maitsva vodka & tooniku ehk lühidalt V&T valmistamiseks täida klaas jääga, lisa rabarberiviin, toonik ja vastavalt maitsele paar sektorit sidrunit, laimi või apelsini.