Saaremaa Vodka
Saaremaa Vodka

Saaremaa Vodka

Saaremaa Vodka on premium-klassi viin, mille tootmisprotsess on allutatud rangele kvaliteedikontrollile.

Saaremaa valmistamisel kasutatakse keskkonnasäästlikult toodetud piiritust, erakordselt puhast toorainet ja hõbefiltreerimist.

Saaremaa Vodkas kasutatava piirituse tooraineks on spetsiaalselt Põhjamaade jaoks aretatud kuuerealine oder, milles peaaegu puuduvad kõrvalmaitset ja -lõhna tekitavad rasvaõlid.

Saaremaa Vodka
Saaremaa Vodka - uuesti sündinud!

Piiritus toodetakse kaasaegses Koskenkorva tehases, kus see läbib 250 destillatsioonitsüklit. Ligi 50 tundi kestva protsessi käigus eemaldatakse kõik lisaained, millega tagatakse piirituse puhtus.

Saadud piiritus segatakse Kambrium-Vendi põhjaveekihist pärineva looduslikult filtreeritud kristallselge ja pehme veega ning puhastatakse lisaks söefiltrile ka hõbedaga.

Rohkem infot Saaremaa vodka kohta 

Saaremaal filmitud reklaamfilm 2016

Saaremaa Vodkat võib nautida jääkülmalt iseseisva joogina, kuid sobib suurepäraselt ka erinevate kokteilide baasjoogiks.

Saaremaa maitseviinadest on saadaval Saaremaa Rabarber, suviselt värske rabarberimaitsega viin, mida on mõnus võtta nii külma shot’ina koos suhkru sisse kastetud värske rabarberiga kui ka kenaks kokteiliks segatuna.

Sügisest 2016 on Saaremaa Vodka uued maitseviinad Must Sõstar & Piparmünt ning Kadakas & Metsamari. Mõlemad maitseviinad on loodud nii külma shot'ina joomiseks kui ka ideaalseks baasalkoholiks pikas kokteilis, lisades ainult kergelt maitsestatud mullivett.

Dominic restoranide peakokk Allar Oeselg näitab, kuidas valmistada hõrkusid suupisteid siiakalast Saaremaa Vodka kõrvale.

Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi