Saaremaa Vodka
Saaremaa Vodka

Saaremaa Vodka

Saaremaa Vodka on premium-klassi viin, mis on valmistatud puhtast toorainest ning ilma lisaaineteta.

Saaremaa Vodkal on üdini aus ja rikkumata maitse – ürgselt puhas, allikaselt karge ja saaremaiselt aus. Saaremaa valmistamisel kasutatakse keskkonnasäästlikult toodetud piiritust, erakordselt puhast toorainet ja hõbefiltreerimist. Saaremaa Vodkat tuleb võtta täpselt samamoodi nagu viimased 25 aastat – MÖNUGA. 

Puhas põhjavesi

Saaremaa Vodka kvaliteedis ei tehta mingeid järeleandmisi. Saaremaa kasutab sügavalt Eestimaa pinnasest, Kambrium-Vendi põhjaveekihist, pärinevat vett. See on tõeliselt puhas ja siidiselt pehme ning sobib suurepäraselt väärt viina valmistamiseks.

Kuuerealine oder

Saaremaa hingeks on spetsiaalselt Põhjamaade jaoks aretatud kuuerealine oder. See kasvab meie kliimas kiiremini ja sisaldab seega vähem kõrvalaineid. Odras peaaegu puuduvad rasvaõlid, mis põhjustavad tuntavat kõrvalmaitset ja -lõhna.

Puhas piiritus

Viina põhiline koostisosa – piiritus – läheb päriselt puhtaks vaid destilleerides. Saaremaa Vodka tootmiseks kasutatav piiritus toodetakse ühes Põhjamaade modernsemas piiritusetehases pidevdestillatsiooni meetodil. Kogu protsess on nii põhjalik, et see kestab ligi 50 tundi. 

Saaremaa teeb veelgi puhtamaks ja pehmemaks hõbefiltrite kasutus – tehnoloogia, mis on omane ainult kõrgema klassi viinadele.

Saaremaa on vaba igasugustest lisaainetest, sh suhkrust.

Saaremaa Vodka. Inspireeritud Saaremaa puhtast loodusest.

Saaremaa Vodka tootevalik

Saaremaa Vodka
Saaremaa Vodka
Saaremaa Vodka on premium-klassi viin, mille tootmisprotsess on allutatud rangele kvaliteedikontrollile. Saaremaa valmistamisel kasutatakse keskkonnasäästlikult toodetud piiritust, erakordselt puhast toorainet ja hõbefiltreerimist. Naudi jääkülmalt iseseisva joogina või kokteilides!
Saaremaa Mild
Saaremaa Mild
Uus ja innovatiivne toode Saaremaa Vodka tootesarjas. Loodud neile, kes peavad lugu pehme ja maheda maitsega viinast. Ainulaadne retsept, kus pehmet nisuviina täiustab 2,5 aastat tammevaadis küpsenud odra destillaat. Tulemuseks on täiesti uutmoodi mahedus, milles nauditav puuviljasus on mõnusas tasakaalus põhjamaise kargusega.
Saaremaa Vodka Jõhvikas
Saaremaa Vodka Jõhvikas
Saaremaa Vodka Jõhvikas on eheda ja puhta maitsega jõhvikaviin, mille aroomis ja maitses on esiplaanil küpsed, magushapukad jõhvikad. Rikkalikult marjase jõhvikaviina valmistamisel on kasutatud naturaalset jõhvikamahla.
Saaremaa Must Sõstar
Saaremaa Must Sõstar
Saaremaa Vodka Must Sõstar on rikkalikult marjase ja pehme maitsega mustasõstraviin, mille aroomis ja maitses tunda magusaid ja mahlaseid musti sõstraid. Toote valmistamisel on kasutatud naturaalset mustasõstramahla, mille tulemusel on Saaremaa mustasõstraviin eriti eheda ja marjase maitsega.
Saaremaa Rabarber
Saaremaa Rabarber
Saaremaa Rabarber on esimene maitseviin Saaremaa Vodka tooteperekonnas. Kirkal ja värvitul maitseviinal on värske rabarberi hõrk aroom ja maitse.
Saaremaa Rabarberit võib nautida erinevates kokteilides või jahutatult shotina koos värske suhkru sisse kastetud rabarberiga.
Saaremaa Unfiltered Vodka
Saaremaa Unfiltered Vodka
Saaremaa Unfiltered Vodka on ülipuhtast toorainest villitud algupärane viin, mis on valmistatud tänapäevaseid filtreerimistehnikaid kasutamata. Nagu vanasti. Parimate maitseomaduste tagamiseks soovitame serveerida puhtalt (+ 4 kuni +6 °C).
PS. Saadaval limiteeritud koguses!

Dominic restoranide peakokk Allar Oeselg näitab, kuidas valmistada hõrkusid suupisteid siiakalast Saaremaa Vodka kõrvale.

Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi