Double Dutch

Naturaalsed toonikud, mis sobivad nii kokteilidesse kui ka iseseisva joogina.

Double Dutch sari on loodud 2015. a kahe särava kaksikõe Joyce ja Raissa De Haas poolt, kes tunnevad erilist uhkust oma hollandi päritolu üle, kuna seal on sündinud ka populaarne jook džinn. Idufirmast alguse saanud Double Dutch on täna tunnustatud ettevõte, müües üle poole miljoni pudeli kuus. Joyce ja Raissa usuvad, et eduka äri saladus on olla vapper ja tunda rõõmu töö tegemisest.

Double Dutch asutajad

100% naturaalne koostis

Double Dutch toonikud on 100% naturaalsetest koostisosadest, need ei sisalda kunstlikke lõhna-, värv- ega säilitusaineid. Toonikud on valmistatud kvaliteetsetest naturaalsetest koostisosadest ning puhtast Põhja-Inglismaa allikaveest. Lisaks on need vähese kalorisisaldusega. 

Double Dutch toonikutel on 100% naturaalne koostis

Double Dutch uus tase toonikute maailmas

Toonikute valmistamise protsessi on kaasatud tunnustatud baarmenid ja tulemuseks on täiesti uus tase toonikute maailmas. Toonikute puhas ja peen maitse on saadud meetodil, kus koostisosad valitakse nende sarnaste maitseomaduste järgi. Näiteks kurk ja arbuus on mõlemad ühest taimeperekonnast pärit. Kurk annab värskust ning arbuus lisab magusust ja särtsu, mille tulemuseks on tasakaalus maitsega Double Dutch Cucumber & Watermelon.

 „Meid innustavad erinevad maitsed ning me töötame selle nimel, et luua pidevalt uusi innovaatilisi retsepte.“ Raissa De Haas, ettevõtte asutaja. 

Double Dutch sobib erinevatesse kokteilidesse, alates klassikalisest džinn toonikuga või vermut toonikuga kuni veinikokteilideni. Samuti sobivad toonikud ka tumeda rummi ja viski kokteilidesse.  Double Duch eesmärk on teha kokteilide valmistamine lihtsamaks ka kodustest tingimustes. 

Double Dutch naturaalsed toonikud

Miks Double Dutch?

Kokteilides - Double Dutch’i  eesmärk on muuta kodus kokteilide valmistamine lihtsamaks. Toonikuna - Innovaatiline ning põnev võimalus lisada särtsu ja uut maitset klassikalisele Gin&Tonic kokteili. Kerge jook - Tervislik ja madala suhkrusisaldusega karastusjook iseseisvaks nautimiseks. 

 1. joogikultuur/Double-Dutch-cucumber-watermelon-toonik-50cl
  Double Dutch Cucumber & Watermelon 50 cl
  Tooniku maitses harmoneeruvad värske kurk ja kergelt magus arbuus. Double Dutch toonikud on 100% na...
  2,69 €
  5,38 € / l
 2. joogikultuur/Double-Dutch-Pomegranate-Basil-toonik-20cl
  Double Dutch Pomegranate & Basil
  Tooniku maitses on tunda magusat granaatõuna ja vürtsikat basiilikut. 100% naturaalsetest koostiso...
  1,39 €
  6,95 € / l
 3. joogikultuur/Double-Dutch-Cucumber-Watermelon-toonik-20cl
  Double Dutch Cucumber & Watermelon
  Tooniku maitses harmoneeruvad värske kurk ja kergelt magus arbuus. Double Dutch toonikud on 100% na...
  1,39 €
  6,95 € / l

Kokteilid ja retseptid

Toggle Nav