VIVIR Tequila

Tekiila uue ajastu algus.

Tekiila uue ajastu algus

VIVIR Tequila sündis kahe sõbra (Paul ja Nav) ühisest armastusest agaavijoogi vastu ning soovist muuta tekiila kuvandit. Nad soovivad rõhutada, et tekiila ei ole lihtsalt shot, mille nautimiseks peab lisaks sidrunit ja soola tarbima. Tekiila on kompleksne ja erakordne jook, mille valmistamise ajalugu ulatub sajandite taha.

VIVIR tekiila

VIVIR Tequila peegeldab 21 sajandi innovaatilist suhtumist tekiilasse.

„VIVIR“ logo esindab müütilist tegelast Quetzalcoatl´i, kaunist sulelist madu, kellel on oluline roll iidses tekiila ja agaavi tekkimise loos. VIVIR bränd ühendab endas Mehhiko traditsioonilised tekiila valmistamise meetodid ning Suurbritannia kaasaegsed tekiila tarbimise tavad.

VIVIR tekiilad toodetakse „zero waste“ põhimõttel, kus kõik kasutatud toorained kompostitakse või taaskasutatakse. Näiteks kasutatakse ära ülejäägid agaavi kestadest kohalike ettevõtete poolt, kes valmistavad kotte ning söögiriistu. Lisaks on taaskasutatavad kõik pudelid, mida tekiila pakendamiseks kasutatakse.

VIVIR premium-tekiilad on valmistatud 100% Blue Weber agaavist. Tekiila valmistamisel kasutatakse vaid parimaid ja magusama maitsega agaavi taimi ning kohalikku looduslikku vett, mida saadakse vulkaanilisest allikast.

Agaave küpsetatakse traditsioonilistes saviahjudes (Hornos), mis annab tekiilale puhta, pehme ja lillelise maitseprofiili. Agaavitaimed koristatakse 9-aastaselt, mis võimaldab neil täielikult küpseda ja säilitada saagi taset.

Looduslik vesi vulkaanilisest allikast lisab joogile puhta ja karge maitseprofiili.

Naturaalsed koostisained muudavad tekiila pehmeks ning lisavad karakterit. Suure tõenäosusega sellise maitsega tekiilat ei ole sa varem proovinud!

VIVIR tekiila valmib Casa Maestri piiritusetehasega koostöös Jaliscos, Mehhikos.

Vivir Blanco tekiila kokteil

Rahvusvaheliselt auhinnatud tekiilad

VIVIR on esimene tekiila bränd, mille kõiki tooteid on Ühendkuningriikides hinnatud „Great Taste Awards“ medalitega.

Lisaks on „Drinks International“ hinnanud VIVIR Tequila „TOPP Trending Brands“ TOP-10 hulka ning võitnud kuldmedali „The Tequila & Mezcal Masters“ võistlusel.

VIVIR tekiilad Eestis

Vivir Blanco on lillelise ja värske aroomiga eriliselt pehme maitsega tekiila. Maitses tuleb esile lisaks värskele agaavile ka kurki ja tsitruselisi noote.

Vivir Reposado kergelt magusas maitses on tunda vaniljet, karamelli ja suussulavalt võiseid nüansse.

 1. joogikultuur/Vivir-Reposado-tekiila
  Vivir Reposado 40% 70 cl
  100% Highland Blue Weber agaavist valmistatud tekiila hinnati Drinks International poolt üheks kõi...
  59,99 €
  85,70 € / l
 2. joogikultuur/Vivir-Blanco-tekiila
  Vivir Blanco 40% 70 cl
  100% Highland Blue Weber agaavist valmistatud tekiila hinnati Drinks International poolt üheks kõi...
  49,99 €
  71,41 € / l
Toggle Nav