Saaremaa RAS Gin Spritz kokteil

Kerge ja värske Spritz-kokteil marjase vaarikadžinniga!

Koostisosad

 • 5 cl Saaremaa RAS Gin

 • 5 cl kuiv vahuvein

 • 10 cl toonik (nt Schweppes Tonic Water)

 • Münt lisab värsket aroomi ja ilu, vaarikas kaunistab veelgi

Valmistamine

  1. Täida klaas jääga, vala klaasi džinn, vahuvein ja toonik.

  2. Sega ja garneeri värske mündiga.

Saaremaa RAS Gin Spritz kokteili retsept

Kokteilis särab Saaremaa RAS Gin. Tegemist on värske ja aromaatse vaarikadžinniga, mille maitses harmoneeruvad mahlased vaarikad, kadakamarjad ja sidrunikoor. Saaremaa vaarikadžinn on toodetud pot still meetodil. Valmistamisel on kasutatud puhtast loodusest pärit klassikalisi ürte ja vürtse.

Miks valida maitsedžinn?

Maitsedžinn on nagu vana hea džinn, aga mingi väga hea ja kindla maitsega. Lihtne - maitsestatud džinn või lühidalt maitsedžinn on välismaal nimega flavoured gin. Niisiis on tihtipeale džinnimeister valinud põhimaitseks mõne marja, taime või vilja. Maasikad, vaarikad, sõstrad, rabarberid, mündid, sellerid, rosmariinid, mangod, lavendlid… kõik on džinni maitseks sobivad ja kuskil maailma otsas ka pudelisse püütud. Isegi šokolaad ja vahukommid on saanud jala džinnimaailma ukse vahele.

Maitsedžinniga on väga lihtne kodus hea kokteil kokku segada - pikenda vaid sobiva toonikuga ja ongi maitsekas kodune kokteilielamus käes. Sinu käes!


 1. inriver-prod/1027948_Saaremaa_Gin_Vaarikas_37%2C5%25_50cl
  Saaremaa RAS Gin 37,5% 50 cl
  Saaremaa RAS Gin on värske ja aromaatne vaarikadžinn, mille maitses harmoneeruvad mahlased vaarikad, kadakamarjad ja sidrunikoor.
  9,99 €
 2. Mõnusalt värske ja elava maitsega Cava, milles on tunda õuna ning röstisust.
  Ferriol Brut Cava
  Mõnusalt värske ja elava maitsega Cava, milles on tunda õuna ning röstisust. Sobib hästi Vahemere-äärse köögiga.
  7,99 €
 3. Värske ja noorusliku karakteriga Prosecco, mis sobib suurepäraselt aperitiiviks, sündmuste tähistamiseks ja laia valiku roogade kõrvale.
  Corte Delle Calli Prosecco Brut Spumante
  Värske ja noorusliku karakteriga Prosecco, mis sobib suurepäraselt aperitiiviks, sündmuste tähistamiseks ja laia valiku roogade kõrvale.
  8,99 €
Toggle Nav